Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hozzá, ha a lányotoknak fekete párja lenne?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze az egyetemen és nem tudom hogy mondjam el otthon. A szüleim nem hiszem,hogy elfogadóak lennének.

21L



2019. jún. 26. 13:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te szüleid ellenzik, nem tök mindegy, hogy én elfogadnám-e?


Vagy az lesz az érved, hogy bezzeg más szülő?

2019. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mások hogy állnak a témához
2019. jún. 26. 13:30
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Én biztos hogy az elején elleneznem de ha nincs rossz hatással a lanyomra és igyekezik akkor miért ne? Örülnék neki higy a lányom boldog :)
2019. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az is lényegtelen, mások hogy állnak a témához. A szüleid kell megkérdezni erről. Félsz tőlük?
2019. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, nem szülő vagyok, sőt, nálad fiatalabb. De azt biztosan tudom hogy ha később nekem lenne egy lányom, és neki egy fekete párja, én támogatnám mert egy nagyon nyitott és elfogadó személyiség vagyok. Szóval, szerintem ez ettől függ, hogy ki milyen nyitott. Szurkolok :)
2019. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes dolog ez. Én jó középkorúan ismertem meg a mostani férjem, aki fekete. Mindegy, hogy hány éves voltam, apám nagyon kiakadt.Kis faluban laktunk, az volt az első, hogy jajjjj, mit fognak szólni. Miután jobban megismerte, elfogadta, sőt megkedvelte.

Hagyj időt a szüleidnek, hogy megemésszék a dolgot.

2019. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Nem cukik? :3

[link]

2019. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Semmit, szeretettel várnám egy bemutatkozó látogatásra.

Ui: az a réteg, aki megengedheti magának és elég felvilágosult szellemű, hogy a gyerekeit Európába küldje tanulni, egyáltalán nem a putris-aids-es stb-vel egyenlő!

2019. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Engedélyezett egyáltalán az ellenvélemény?
2019. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Ez önmagában irreleváns.

Meg akarnám ismerni, utána alkotnék véleményt.

2019. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!