Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet lányos szülőként...

Hogyan lehet lányos szülőként elvisleni, hogy a lány barátja egy ratyi?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem érint a dolog. Csak görgettem a volt osztálytársaimat egyéb ismerőseimet facebookon, csomónál láttam, hogy van egy szép, okos lánya vagy ő maga az, családi háttér megfelelő, mégis az a tipikus sapkás ratyik vannak megjelölve mint "kapcsolatba".


Konkrétan három ilyet láttam. ElgondolkodtM rajta mi lenne ha lányom lenne és kiderűlne, hogy egy tipikus nyál gyerek a barátj és miközben gondolkodtam, elkezdett fájni a fejem.


Egyik srácot még ismerem is, egy olyan primitív és közönséges figura, hogy azt leírni nem lehet.


Lassan kezdem megérteni miért hagyják ott az Apukák a családot , gondolom az Anyuka "elfogadó", az Apuka meg látja a nyílvánvalót és inkább lép...


2019. nov. 21. 23:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
El fogadjak szerintem ha a foun lassak h mindent meg tesz a lanyaert es mert gondolom a lany is szereti
2019. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Jó, lefordítom: nem felel meg ezen lányok barátjának stílusa neked és lenézed őket. Talán irigy is vagy. Sokan láttunk már ilyet. Másnak meg lehet hogy az jön be amilyenek ők.
2019. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is igaz, meg az is, hogy irigy vagyok, mondjuk én olyan emberre nem nagyon vagyok irigy akinek minden második szava a b++ és a ge#i meg , mondjuk lehet, hogy nem olyan keserű ember lennék ha rám is jellemző lenne ez.


Oké, vonatkoztassunk el tőlem, mint leírtam egy irigy semmi vagyok.


Na, de! A szülőknek is bejön egy ilyen alak?

2019. nov. 21. 23:57
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem jön be az a haverja a gyerekemnek, aki ratyinak hív másokat.

Nem vagyunk egyformák.

Ha csak homokos haverjai lennének, az zavarna, ám megbeszélnénk, de ha egy-két "ratyi" lenne, akkor nem aggódnék.

2019. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, ez a választék. Nincs miből válogatni. A lányok választhatnak:

- sapkás ratyik,

- lufitestű, kigyúrt, üresfejű majmok,

- vén f...szok,

- vagy a leszbikusság között.

Te a lányod helyében melyiket választanád.

2019. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Eddig úgy tudtam, hogy a "ratyi" az homoszexuális férfit jelent.
2019. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Tokeletesen ertem, hogy miert irtad, hogy elkezdtel gondolkodni es megfajdult a fejed, ugyanis lathatoan nem erosseged.

Fura, hogy masoknak miert az irigyseg ugrott be rolad, nekem inkabb a butasag es a primitivseg. (Kulon vicces, hogy pont te irod ezt masrol amugy.)

Ez a ratyizas, meg nyal gyerek megfogalmazas alapbol nem fest tul bonyolult kepet rolad, de amikor levezeted, hogy a csaladok a lanyuk baratjanak (vagy a fiuk) “ratyisaga” (akarmit is jelentsen ez nalad...) miatt esnek szet, az felteszi az i-re a pontot.

2019. nov. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Már ne is haragudj, de a szóhasználatod nem éppen a nagyfokú művelt úriembert tükrözi. A tűéles logikai következtetésed sem semmi. Ha lányom lenne, nem biztos, hogy elfogadó lennék veled szemben, és még segítenék is a férjemnek pakolni 🤣
2019. nov. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Én teljesen megértelek, szomorú, hogy mindenki azon élvezkedik, hogy téged földbe tipor. Ez létező jelenség, semmi köze ahhoz, hogy a kérdező milyen. Biztos sok szülőt zavar ez. Nem tudnak vele mit tenni. Sok esetben ezek a lányok maguk is erősen primitívek. Legtöbb ember elképesztően egyszerű, ezt el kell fogadni.
2019. nov. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy nem a meccsen hőbörög sörrel a kezében és egyéb ilyen férfias dolgokkal foglalkozik, még nem "ratyi".
2019. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!