Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet lányos szülőként...

Hogyan lehet lányos szülőként elvisleni, hogy a lány barátja egy ratyi?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem érint a dolog. Csak görgettem a volt osztálytársaimat egyéb ismerőseimet facebookon, csomónál láttam, hogy van egy szép, okos lánya vagy ő maga az, családi háttér megfelelő, mégis az a tipikus sapkás ratyik vannak megjelölve mint "kapcsolatba".


Konkrétan három ilyet láttam. ElgondolkodtM rajta mi lenne ha lányom lenne és kiderűlne, hogy egy tipikus nyál gyerek a barátj és miközben gondolkodtam, elkezdett fájni a fejem.


Egyik srácot még ismerem is, egy olyan primitív és közönséges figura, hogy azt leírni nem lehet.


Lassan kezdem megérteni miért hagyják ott az Apukák a családot , gondolom az Anyuka "elfogadó", az Apuka meg látja a nyílvánvalót és inkább lép...


2019. nov. 21. 23:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

A szlengszótár szerint a "ratyi" rossz, értéktelen.

[link]

Nem hiszem, hogy akik ezen lovagolnak, még soha nem hallották ebben a kontextusban!

2019. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%

Tudod kérdező, lehet hogy a saját szinteden pengeéles vagy, de csak a valóság egy nagyon vékony szeletét vágod valójában.


Vedd úgy, hogy ezt a jövőbeli éned üzente.

2019. nov. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22 Nos! A kommunikáció része a választékos és kifejező közlésforma, ha a cél, hogy megértsék, amit közölni szeretnél. Ha nem ért valamit az, akinek kommunikálsz, át illik fogalmazni, ha szeretnéd, hogy megértése. Ha bántani akarsz másokat, akkor ilyenkor játszani lehet az értetlent és személyeskedő hangnemben a másikat szidni, hogy n érti, amit mondasz. Itt sajnos erről van szó :( És az Internetes kommunikációban legtöbbször csak a hibára koncentrál és emiatt sértődik meg sok ember, mert eleve frusztráltan áll hozzá. A kérdező csak ventillál: kő akarja adni és azt szeretné, hogy valaki meghallgassa ítélkezés nélkül.


Ad 2 a szleng szótár az utcán van. Ma már mást jelent a jóga, mint egy hete. És ez nincs benne a szótáradban. A nyelv elő és főműsor időben volt RTL-en többször említve, hogy a ratyi a homokos új jelentés.

SWAG az meg depláne egy olyan szó, amit, ha nem tudsz máshogy elmagyarázni, átfogalmazni, körül írni, részletezni, akkor nincs jelentése.

2019. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Auto corrector...

Nem *kő akarja*, hanem *elő akarja*

2019. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

# 23


Nem teljesen tiszta, hogy ez nekem jött-e, de amennyiben igen, nem bántásnak szántam.

Ha csak ennyit fogtál, akkor közlöm távol vagy a megoldástól.

2019. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

OH! Nem neked ment, hanem #21-nek.

Köszi, h jeleztél.

2019. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi a baj a sapkával? Hideg van..
2019. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!