Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szülők?

Miért ilyenek a szülők?

Figyelt kérdés

Ma a távolsági buszon ülve hallottam egy beszélgetést. Nem hallgatóztam, de olyan hangosak voltak, hogy mindenki hallotta. 2 büszke szülő osztotta meg egymással a bölcsességét.

Ezek mentek:

Én nem engedem a fiamat randizni. Van egy lány akibe nagyon szerelmes. A lány szeretne kirándulni, meg fürdőbe menni vele. Hát megmondtam a fiamnak hogy azonnal állítsa le és mondja meg neki hogy nem mennek ilyen helyekre. Mennyibe kerül egy belépő? És mi van, ha még éhes is lesz a lány? Lehet úgy gondolta, hogy a fiam állja majd az ő részét is. Nehogy máá.

Fagyizzanak, vagy sétáljanak az utcán. (JAH,télen.)

Ne ilyen plázacicákkal foglalkozzon.

Tudod mi a legmegdöbbentőbb? Ma már nem is tudnak főzni a lányok! Nem tanítják meg őket!

Hát ilyennel álljon össze a fiam?

Mi lesz vele, ha én nem leszek? Ki fog rá főzni?

Nem ilyen semmire se valókkal kellene foglalkoznia.

Este 8-ra már otthon kell lennie. Legutóbb késett fél órát. Jól megpofoztam, és sírt.."miért csinálod ezt anyu?" Na vajon miért, tanulja meg hogy nem késünk.


Meg még sorolhatnám. A másik bólogatott, egyetértett.

Nem is voltak idősek, olyan 40-45 évesek lehettek, jól öltözöttek.

Miért nevelik a fiúkat tudatosan anyuci pici fia típusnak? Egy fiúnak miért nem kell megtanulnia főzni?

Szerintem az ilyen anyákból lesznek azok az anyósok, akiket legszívesebben megölne a gyerekük párja :D


A végén még az volt a szép, hogy mondta neki a másik, hogy "Szerintem te amúgy jobban szereted a fiadat, mint a lányodat, ugye?" "Hát..neeem....na jó..szeretem a lányomat is azért, de az más."



2019. nov. 22. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Lehet, hogy zsebpénzből élő gimis gyerekek voltak a fiaik.
2019. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Csak azzal tudok egyet érteni, hogy ne késsen. A többi nettó elmebetegség...
2019. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Mert betegek. Sajnos ez az anyára jobban igaz. Láthatjuk itt is.

Majd minden ilyenre panaszkodik a menny jelölt.

Csodálkoztok, hogy a fiúk "életképtelenek". Pont ti nők nevelitek azzá. Az itt panaszkodók is pont olyanok lesznek. Mert majomszeretettel ki akarják sajátítani a "kicsi" fiukat.

2019. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus szarrágó anyós alapanyag. A kedvenc fajtám. A párom anyja is ilyen volt, elmondott minden haszonleső k...nak, pedig én még csak nem is magamra akartam költetni a fia pénzét, csak gondoltam, így 27 évesen 2 örökséggel a saját lakása mellett, gondoltam, szólok, hogy illene valamit adni a fiának, hogy ne érezze úgy, hogy nekem van kiszolgáltatva, ha vesznek nekem egy lakást a szüleim. (Azóta vettek is, most is abban élünk, mert ez a demens pitsa nem adott semmit, én meg elküldtem a halálba, hogy telepedjen akkor rá másra meg tartsa sakkban azt, akit akar, ne a fiát, mi inkább távozunk és amíg így gondolkodik, töltse csak egyedül a karácsonyait meg fújja az orrát a pénzébe). Hozzáteszem, van rendes állása és diplomája mindkettőnknek, nem a semmire követelőztünk. De ritka egy okádék ember az, aki úgy ad a gyerekének, hogy azzal sakkban akarja tartani meg megy az ultimátumadás, mert enélkül a szülői tekintélye nem létezne...
2019. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Múlt héten fiameknál voltunk vendegsegben, b,nője összesepert, fiam meg ugrott a lapatert, és ebéd után ő mosogatott el.

En meg ilyenekert vagyok büszke a fiamra :)

Nem minden szülő, anya egyforma :)

Nem minden anya irigy feltekeny , annak örül ha a fiatalok jól megvannak, elik a sajat kis életüket :)

Nem magamnak szültem, tarsaslények vagyunk, és egy fiúnak ne az anyja legyen a tarsa ! Ne láncolja magahoz, szeresse, tamogassa, es hagyja élni, letezni, ervényesülni, ahogy jó a gyerekenek :)

2019. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
#5ös le a kalappal előtted.
2019. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

"Miért ilyenek a szülők?"


Nem A szülök ilyenek, hanem VANNAK ilyen szülök IS!

2019. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen szülő elmebeteg, és a fiú is az, ha engedi, hogy ezt tegyék vele.
2019. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Ügyes próbálkozás egy kis provokációra. Ennyi ez a kérdés.
2019. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem minden szülő ilyen.

Az ilyenek rém korlátolt gondolkodással rendelkeznek. Ugyanolyanok, mint akik azt mondják a gyerekeiknek, hogy ők csak legyenek hálásak, amiért ott lakhatnak, ehetnek, meg persze hogy megszülte őket. Ostobák, általában unintelligensek és tanulatlanok. A dolgozó nőket lenézik, mert hát mi az, hogy valaki nem a konyhában tüsténkedik egésznap, hogy aztán a férjének legyen meleg vacsora az asztalon pontban hatkor. Kizárólag társadalmi nyomásra szülnek, nem azért, mert vágynak a gyerekre.

A gyerekeik életét tönkreteszik a butaságukkal és a félrenevelésükkel.

Nem érdemes foglalkozni velük, mert csak felbosszantják az embert. Ostoba emberek mindig voltak és lesznek is, el kell siklani felettük.

2019. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!