Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az qnyám...

Normális, hogy az qnyám összekeveri a húgom 30-as lábára való zoknit, ráadja, a sajat meretem 40es, a sajat bugyijat osszekeveri az enyemmel (o Les en Ms) es ot nem erdekli, hogy kie?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 11:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Vegyél direkt olyan zoknit meg bugyit ami csak neked van. Én is ezt csináltam. Eddig fekete boka zoknim volt de anyum is elkezdett venni olyat es hordani. Na köszönöm akkor lett elegem. Vettem feher adidast és kész. Senkinek sincs ilyenje.:D valakin meglatnam meg is olnem xd. Ugyhogy nem veszik fel. Úgyhogy át tudom érezni a helyzetedet!:D
2019. nov. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szimplán csak nem érdekli őket amúgy... Próbáld ki amit mondtam. Hátha.:)
2019. nov. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#1 Magamtol is leszedem,vagy kiteregetem a ruhaimat,nem errol van szo.


#11 Az a baj,hogy különböző...és így se tudja sokszor.Pl neki nincsen halvany rozsaszin zoknija,nekem van es azt is a hugomra adja,v a bugyiba mar beirtam egy Mbetut,meg aa feketebol se tangat vettem direkt hanem cspkes szelut es errefel csak nala van..


Ez mar betegseg lenne?Kezdem azt hinni..

2019. nov. 28. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!