Mit szolnatok ahhoz?

Figyelt kérdés
Anyukakent/apukakent mit szolnatok ahhoz, ha megtudnatok hogy a 16 eves lanyotok 3 het ismertseg utan elvesztette a szuzesseget, egy olyasvalakivel akivel csak kavartak, nem is voltak egyutt (te mint szuli nem is talalkoztal vele, csak meselt rola a lanyod).
2019. nov. 25. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Én sem voltam szent. Nem fogom játszani a képmutatót. A lényeg, hogy biztonságban legyen a nemi betegségekkel és a terhességgel szemben, a többiből meg legfeljebb tanul. Én bízom a nevelésemben és abban. hogy erre megvolt a maga (számomra elfogadható) oka. Valószínűleg beszélgetnénk róla leszidás nélkül, szeretném, ha a jövőben nem mástól kellene megtudnom, mert a vaskalaposságom miatt a saját gyerekem nem mer velem őszinte lenni.
2019. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
A szuzesség nem egy olyan dolog amit kincsként kell orizgetni. A kérdésre is ezért az a válasz, hogy semmi kozod hozzá. Viszont ha az lenne a kérdés, hogy "a lányom 16 évesen elkezdett szexuális életet élni" akkor ott már tanácsolnám, hogy beszélj vele. Legyen tisztában a védekezés fontosságával, betegségek és terhesség elkerulése végett is.
2019. nov. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
hat igen ez a rohano vilag,en elbeszelgetnek vele,felvilagositanam a kovetkezmenyekrol,es ne csinaljon ilyen meggondolatlan ,lepest,mert a kovetkezmenyek nagyon durvak tudnak lenni
2019. nov. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Semmit

Megkerdeznem h megerte e es h elvezete e legalabb a szexet

Ha nem akkor javasolnam h lwgkozelebb jobban valasszon fiut erre mert a szex tarsasjatek es nem az onzo kisfiuk homokozoja

2019. nov. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Amikor 17 voltam és összejöttem egy idősebb pasival, anyám néhány hét után már megkérdezte lefeküdtünk-e. Én akkor “kincsként” őriztem a szüzességem, és fél év után vesztettem el.

Ő tipikusan az az ember volt, aki szerint ez nem olyan nagy dolog (és itt megjegyzem azt is, hogy neki apám, akivel több mint 25 éve házasok volt az egyetlen szerelme élete folyamán). Én akkor úgy láttam, hogy ez nagy cucc. Így visszagondolva egyikünknek sem adnék igazat. Szóval szerintem ne verd nagy dobra. Mindenkinek vannak elvei, amiket el kell fogadni.

2019. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Hol nem szarom le kivel kennyit a lányom, az Ö dolga.
2019. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem haragudnék érte, nem szeretném ettől kevésbé. Persze sajnálnám a lányomat, ha megbánta a dolgot. De már nem lehet visszacsinálni.

Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz ember, hogy mikor vesztette el, és kivel. Ennél azért összetettebb egy ember.

2019. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen és? Mi a kérdés? Valójában semmi közöd hozzá. Az a dolgod, hogy támogasd, nem az, hogy ítéletet mondj, akármilyen is lenne az...
2019. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit! A lényeg, hogy az első, akivel együtt van, jó legyen az ágyban, és ne vegye el a kedvét a szextől. Egy béna pasas ugyanis hatalmas problémákat okozhat egy kezdő lánynak.
2019. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesz még neki rosszabb is. Addig jó, amíg nem terhes.
2019. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!