Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák mit szólnátok ha a...

Anyukák mit szólnátok ha a kamasz lanyotok egy 20 évvel idosebb emberrel lenne bármilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy?
2019. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Kiakadnék az biztos és a vén kujonnal alaposan elbeszélgetnék hogy mégis mit akar a kislányomtól? Főleg ha a lányom 14 lenne a f@$*i meg 34.Bár velem jobban járna mint a párommal ,mert ő egy az egybe puskával lőné ki a vén mocskot! Ez persze attól függ mennyi idős lenne a lányom bár eleinte akkor sem nézném túl jó szemmel.pl 20 a 40 el vagy 30 az 50el....
2019. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mi a kamasz?


Munkakapcsolat egyáltalán nem zavarna pl.

2019. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ. Ha mondjuk a 20 évvel idősebb ember a tanárja, akkor speciel örülnék. Ilyen jellegű kapcsolatoknál nem számít a korkülönbség.
2019. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha kamasz, semmiképp nem helyén való.
2019. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Még nem vagyok anyuka, de ha a 13-14 éves lányom kavarna egy 33-34 éves csávóval, lehet, kölcsön kérnék valakitől egy winchestert. Na meg a lányomtól is próbálnám módjával kipuhatolni, hogy mégis mi a jó bánatot keres egy olyan pasas mellett, aki az apja lehetne.
2019. szept. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Kamaszként nem engedném meg. Felnőttként (miután legalább leerettsegizett) elfogadnam a döntését.

De kamaszként nem fogja még átlátni, hogy mennyire egészségtelen és beteg az a férfi, aki 20 évvel fiatalabb iskolás lányokkal kezd.

2019. szept. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én 18 a férfi 41 volt. Interneten belebolondultam és ő is belém. Akkoriban csetszoba volt csak, fb még nem is létezett. Anyukámnak mondtam hümmögött. Utána meg is látogatott minket a férfi, addigra tudtam, hogy házas gyerekei vannak. Anyukámnak ezt is elmondtam és őt kérdeztem jöhet-e hozzánk a férfi látogatóba? Megengedte, de elmondta szépen, hogy gondoljak bele van felesége, és ez így mennyire helytelen, és túl idős hozzám és ő ezt az egészet így nagyon nagyon nem szereti, nem tartja jónak és helyesnek. De azt mondta mit tud csinálni, ha most ő nem engedné ide, akkor úgyis találnék rá más módot és felnőtt vagyok el tudom dönteni nekem mi a jó.

Találkoztak, bemutatkoztak egymásnak. Viszonylag majdnem plátói maradt azonban a kapcsolatunk (én szűz maradtam mindenesetre), néhány találkozás és egy hazug náluk tett családlátogatás után én mondtam fuuuj ez így egyszerűen béna és szegény felesége azt se tudja milyen a férje (nyilván nem én voltam az első és az utolsó kis szerelme se.)


Tehát én értékelem anyukámat, hogy akkor elmondta a véleményét, de nem tiltott, és utána is mindig őszinte voltam.vele. Ezért pl. soha nem is értettem mások miért hazudoznak mindenben otthon vagy hogy nem lehet a szüleiktől segítséget kérni a bajban.

2019. szept. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi idős a kamasz? Ha 18 éven aluli,akkor eltiltanám tőle.Viszont ha betöltötte a 18 évet,akkor nem tehetnék semmit.
2019. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, milyen az a "bármilyen kapcsolat"
2019. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!