Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a gyereketek egy 5 évvel idősebb alkoholista párt választana magának?

Figyelt kérdés
A kor tegyük fel 25 és 30 év a nő javára, aki bár alkoholista, 3 éve nem iszik és teljesen megváltozott, felhagyott az előző életével.
2019. szept. 28. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg letette a poharat,ês nem látnám rajta hogy újból felemelnê,én adnék neki egy esélyt.Viszont már a kapcsolat elején ismertet én a gyerekemet az ezzel jàró problémákkal. Hisz mostmár elég egy pohár,és visszaeshet.
2019. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Magamban adnék egy esélyt a dolognak.
2019. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Korrektül mondtad: attól hogy nem iszik, még alkoholista. Úgy gondolom egy 25 éves ember párválasztásánál a szülő véleményének nincs jelentősége. Adnék neki egy esélyt, de fenntartással kezelném a nőt. De mindenkinek jár második esély. Ki tudja milyen pokolból jött, menekült-e az italba valami elől?
2019. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
13%
Hogy lehet vki alkoholista ha 3 éve tiszta? 🤷
2019. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#4 Úgy, hogy valaki aki eljutott odáig, az örök életére az marad, ha újra inni kezd, szinte azonnal visszaeshet.
2019. szept. 28. 23:05
 6/30 anonim ***** válasza:
4%
Az hogy a kor a nő javára azt jelenti, hogy a nő jelen esetben 25-30 évvel idősebb. Most akkor hány évesek? Nem vagyok szülő, max tanácsot adnék.
2019. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

SZóval a nő 5 évvel idősebb, és alkoholista?

Nos, a kor nem zavarna, hiszen én is idősebb vagyok pár évvel a férjemtől. Attól, hogy a nő idősebb még nem kizáró ok. Viszont az alkoholizmusa igen, és én nehezen hiszem el, hogy kigyógyult belőle. Inkább csak tünetmentes, de nem gyógyult. Aki alkoholitsa az az is marad. Tudom miről beszélek, alkoholista anya mellett nőttem fel. Voltak neki is pár éves " megváltozott" tünetmentes ideje, de mindig vissza esett. Így tombolnék ha a fiam olyan pocsék életet választ amiben nekem sajnos részem volt. Felnőtt fiút nem tilthatom el, de én nem lennék hajlandó elfogadni.

2019. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7 Szerinted anyukád saját személyében maga a relevancia, és mindenkinek úgy kell járnia mint neki?
2019. szept. 28. 23:13
 9/30 anonim ***** válasza:
57%

" #7 Szerinted anyukád saját személyében maga a relevancia, és mindenkinek úgy kell járnia mint neki?"


Nézd! Ahogy írtad. Egy alkoholista mindig alkoholista marad. Úgyis lesz az életében olyan amikor a pohárhoz fog nyulni. Egy csalódás, elkeseredés, vita és már inni is fog. Én ebben éltem, és olyan helyne dolgozom ahol drogosok, alkoholisták, depressziósok kérnek segítséget. Bármily meglepő, de míg drogosok, depressziósok között sokan talpra álltak, ma teljes életet élnek, 1 alkoholista sincs aki nem esett vissza. Én minden alkoholistát nullának nézem

2019. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9 Ez így egyszerűen nem igaz amit leírsz, vagy rosszul fogalmaztad meg a véleményedet.
2019. szept. 28. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!