Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkrement a telefonom,...

Tönkrement a telefonom, hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Sajnos kórházban fekszem és telefonról osztom meg a netet a laptopomra, de mivel elkezdett túlmelegedni a telefon, ezért kivettem a tokjából, de amilyen ügyetlen vagyok, abban a pillanatban kiesett a kezemből és bumm, nem kapcsol be a kijelzője többet. Maga a telefon működik mert az internetet megosztja, de a kijelzője teljesen tropára ment, nem tört be, de nem működik. Hátlapját nem lehet levenni, nem tudom megnézni mi lett a baja, akksit sem tudok kivenni. Pénzem nincs megjavíttatni, szüleimnek sincs rá pénze. Este mindig felszoktak hívni meg reggel, szívrohamot fognak kapni, hogy miért nem érnek el. A másik, hogy meg fognak ezért ölni engem... Mi tévő legyek? 20/f

2019. nov. 26. 18:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Ha tud osztani netet, akkor biztos messengeren/emailben stb. eltudod érni őket. Megölni sem fognak érte, mindenkivel előfordul ilyesmi. Max majd magadnak kell összeszedni a javítás árát.
2019. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarok bunkó lenni, de a kérdés alapján max 14nek gondoltalak, de utána megláttam, hogy 20... akkor viszont diákmunka. Írj rá mindenkire facen, hogy szóljanak a szüleidnek, hogy tönkrement, akkor nem fognak izgulni.
2019. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%
én még mindig azt nem értem akinek annyi pénze nincs hogy a gyerekének vegyen egy telefont az minek szül
2019. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Hát diákmunkára akkor elmegyek mindenféleképpen. Nincsen nekik facebookuk, csak telefonon érhetőek el. Telefonszámukat fejből nem tudom, ismerőseimnek nincsen meg. Hát akkor majd bejönnek egyszer...
2019. nov. 26. 18:36
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha szólsz a nővérnek, hogy értesítsék a szüleidet?


Gondolom meg van adva a számuk.

2019. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
98%
És senkinek nincs a családból facebook, se a szomszédnak, se senkinek, aki esetleg tudja szüleid számát... no comment.
2019. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem te vagy az, aki állandóan kérdést tesz ki az idegbeteg húgával kapcsolatban?
2019. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim hoztak be, nekik van megadva a számuk. De akkor rajtuk keresztül is megpróbálom értesíteni őket.


Nagyon kár ezért a telefonért, nagyon szerettem... Hiányozni fog nagyon és férfi létemre itt pityegek :( Nem tudom, hogyan vigasztajam magam, és így most telefonom sincs, amivel a nehéz zh-kat kipuskázhatnám majd egyetemen. Tényleg mindjárt sírok :'(

2019. nov. 26. 18:49
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
20/F?! Kezdem sejteni miféle osztályon fekszel. Amúgy meg csak mondd el.
2019. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
99%
Ööö... ez komoly kérdés? Szólj a nővérnek, hogy szóljanak valakinek, vagy valamelyik rokonra írj és kérd el a szüleid számát. Amúgy azért manapság már 30-40 ezerért egész jó telókat lehet kapni, amik tökéletesen megfelelnek arra a célra, amire használnád, azt pár nap alatt össze lehet szedni. És még lehet a telód is meg lehet javítani, fel a fejjel.
2019. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!