Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkrement a telefonom,...

Tönkrement a telefonom, hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Sajnos kórházban fekszem és telefonról osztom meg a netet a laptopomra, de mivel elkezdett túlmelegedni a telefon, ezért kivettem a tokjából, de amilyen ügyetlen vagyok, abban a pillanatban kiesett a kezemből és bumm, nem kapcsol be a kijelzője többet. Maga a telefon működik mert az internetet megosztja, de a kijelzője teljesen tropára ment, nem tört be, de nem működik. Hátlapját nem lehet levenni, nem tudom megnézni mi lett a baja, akksit sem tudok kivenni. Pénzem nincs megjavíttatni, szüleimnek sincs rá pénze. Este mindig felszoktak hívni meg reggel, szívrohamot fognak kapni, hogy miért nem érnek el. A másik, hogy meg fognak ezért ölni engem... Mi tévő legyek? 20/f

2019. nov. 26. 18:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
Most azert buksz el az egyetemen targyakat mert nincs telefonod??? Nem tudnanak a szuleid kolcsonadni, hogy sos vehess egy telefont es majd diakmunkabol visszafiezeted? Kicsit tobbe fog kerulni a csaladnak egy-ket felev csuszas, dehat ti tudjatok...
2019. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Gratula.


Ha most mérgesek rád, akkor ne tudd neg hogy mit kapsz a bukásokért.

2019. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha CSAK puskázva tudsz teljesíteni az egyetemen, akkor inkább add fel és hagyd ott az egészet. Ennek semmi értelme. Innentől előttem elástad magad teljesen.
2019. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyan is kezdjem... Amikor én voltam egyetemista, akkor nagyon ritka volt az, hogy valakinek mobilja legyen. Az egyetemi számítógépek a maguk kategóriájában csúcsnak számítottak, az pedig, hogy internetezhettünk az maga a mennyország volt, de akkor még nem voltak ilyen olyan platformok. Na de sok beszédnek sok az alja, a lényeget elhagytam. Szóval a mobil. Akkoriban ritka és luxus volt. Diplomaosztómra azt kaptam ajándékba. Egy olyan Alcatel készüléket, aminek "babapiskóta" formája volt, csak ducibb. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy internet és okos telefon nélkül is le lehet diplomázni.
2019. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

#34 ahhoz ész kell, elszántság, és segg, hogy képes legyen valaki leülni és betanulni az anyagot :)


Kérdezőnk ezt a fején hordja (és büszke is rá) szóval neki igen nagy falat :D

2019. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%

Egyetemre jársz. Értem. Ilyen helyesírással, ilyen fogalmazással. Persze.

Elhiszem, hogy oda jársz, de mint mi? Mert kizárt, hogy diákként. Lehetsz takarító, portás, étkezdében kisegítő.... más nem.

Kamukirály.

2019. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Hát mivel lusta vagyok tanulni, ezért ja, csak puskázva tudok lediplomázni. Nem értem a problémát, én bajom, nem a tiétek.
2019. nov. 28. 18:19
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Milyen osztályon fekszel kérdező? Az írásod alapján a pszichiátria logikusnak tűnik...


Egyébként minek jársz olyan egyetemre, ami nem érdekel.


Vagy ez a kérdés megint egy gagyi kamu?

2019. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha lusta vagy tanulni, akkor ne járj egyetemre. Elveszed a helyet azok elől, akik tényleg szeretnének odajárni. Menj szépen dolgozni, és akkor nem lesz gond a telefonvásárlás sem - saját magadnak. Csak gondolom, ahhoz is lusta vagy.
2019. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Telefonnal diplomázni. Szép gondolat.


A bibi ott van, hogy egy nap le fogsz bukni. És onnantól a tanár résen lesz.


Ergo bukásoka sorozata következik, és a szüleid meg nem értik, hogy romolhatott le ennyire a drága kisfiuk.


Jó lesz majd kimagyaráznod.

2019. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!