Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell mindig anyának...

Miért kell mindig anyának problémáznia, ha más emberekkel is barátkozom? 17l

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok egyébként. Van pár ember, akivel jobban kijövök, és ugyr róluk otthon is szoktam mesélni. Viszont ha említem, hogy például valaki mással mentem el valahová akkor mindig izél, hogy mi van a többiekkel, miért nem velük vagyok. Annyira nem értem ezt, végülis senkit nem ismer, sem azokat akikről többet beszélek, sem azokat akiket csak néha említek. És mindig csak akkor teszi szóvá, ha valaki olyanról beszélek, aki nem osztálytárs, és nem említem rendszeresen.
2019. nov. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mindenrol beszamolni otthon.
2019. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Félt téged.
2019. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Többet nem beszélnék neki ilyenekről, ennyi.
2019. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Így van, nem kell mindenről beszámolni. Főleg, ha ő nem bízik benned, akkor te miért adsz neki bizalmat? Azért, hogy fesztiválozhasson, és húzhassa az agyadat? Gyerekként kezel, te meg lemész gyerekbe.

Van egy mondás: Ne szólj szám, nem fáj fejem.

2019. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig beleesek ebbe a hibába, hogy nem kellene elmeselnem valamit és mégis megteszem. Utána meg jön a duma. De egyre jobban megy az, hogy tényleg csak azt mondjam, ami őt is érinti
2019. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!