Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert sztarolja a legjobb...

Miert sztarolja a legjobb baratnomet anyukam?

Figyelt kérdés

Allandoan csak rola tud beszelni, hogy o milyen gyonyoru, meg jo alakja van, csinosan oltozkodik.. Ma is ugy meg bántott, hogy elsirtam magam. Annyi a lenyeg, hogy mondtam anyukamnak hogy nekem ne vegyen olyan csizmat, ami úgy nez ki, mint egy mamusz, mert nekem ezek nem jonnek be. Erre elkezdi a cipos bolt kozepen tokre hangosan, hogy en mekkora egy nem normális vagyok, hogy nem kell nekem csizma, meg hogy az xy (legjobb baratnom) sokkal csinosabb nalad, a multkor is ossze talalkoztam vele es lattam hogy egy szep farmerbe meg bakancsba volt, hozza egy sallal es milyen jol tud oltozni mindig, allandoan csak a jokat valogatja ossze, en meg allitasa szerint ugy oltozok, mint egy ovodas.. Pedig a nagymamam nekem meg mondta, hogy iszonyat jo erzekem van az oltozkodeshez, es a baratnoim is folyton dicserik ezt bennem. Szoval ez nagyon rosszul esett.

Emellett minden masban hozza hasonlit, hogy neki milyen gyonyoru az igazabol mindene, nem kezdem sorolni. Ram pedig soha nem mond egy jo szot:( Nincs is olyan hű de sok ruham, mert anya szerint felesleges sok ruha. En meg megmondtam anyukamnak, hogy igen, a legjobb baratnomnek van mit fel vennie. Erre meg azt mondta hogy jajj te szegeny gyerek.


Mit csinaljak? Elegem van hogy mindenben hozza hasonlit, mintha o lenne a tökéletes..



2019. nov. 30. 20:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 koszonom a valaszodat:) En is deszka vagyok, pont ezert tetszik neki jobban a formasabb baratnom:(
2019. dec. 5. 21:46
 22/24 anonim ***** válasza:
Vissza lehet vágni, figyelj anya, ha Neked sincs melled, foglalmam sincs, honnan örökölnék...
2020. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22 Haha:D De amúgy neki van xd
2020. jan. 12. 20:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Akkor azt, hogy akkor cangázás/rohanás,stb. közben legalább nincs mit elhagynom.
2020. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!