Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a legjobb baratno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a legjobb baratnomet a baratom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb baratnőm, akivel nem találkoztam még, csak chaten keresztul beszeltunk. Ezt a lányt nagyon nem szerette a barátom, mert elvileg tonkrette 2 előző kapcsolatát, de ők nagyon jóban voltak régen csak aztán mielött mi osszejottunk a baratommal, nagyon osszevesztek. és egyszer rámírt ez a lány, nagyon jóban lettunk, persze a baratom ennek nagyon nem orult, és sokszor kiabalt is velem ez miatt, hohy hagyjam ott ezt a lányt, de nekem sohasem ment mert nagyon kedves volt velem, és nagyon szerettem, és jó érzés volt hogy miután az elözö baratnőim nagyon csunyán kihasználtak jött ő és felkarolt. szombaton lett volna egy unnepség, amire mindaharman mentunk volna , mert a baratom sulijaba lett volna, de aztán kideult hogy idegenek nem mehetnek be.de a baratom eroskodott hogy o majd ugyis bejuttat valhogy, csak nekem ugy nincs kedvem menni hogy bujkalni kell meg stb..és eza lány megkérdezte hogy mivel nem mehetunk el nem e akarok elmenni hozzájuk,és mivel tudtam hogy a baratom nagyon kiakadna egy ilyenért,nyitva hagyta ezt a kérdést, és fehivtam a barátomat h akkor mi lesz,mert h én nem szeretnék ugy menni ha a tanarok nem engedik meg.aztan jott egy uzi a baratnomtol, és kérdezte a baratom h ki írt, és mondtam h a baratnőm, erre nagyon kiakadt es monta h küldjem el az uziket amiket a bnommel beszeltem.Mondtam neki hogy nem szeretném elkudeni de nem értette meg, és a végén mégis elkudtem. Mert beszeltem vele telefonon es nagy mérges volt.Az uzikbe meglátta h holnap talalkozni szeretnék a baratnommel, és megigertette velem hogy nem fogok szombaton vele talizni söt semmikor az o tudta nelkul. aztán kozbe a baratom elkezdte hivogatni a baratnom hogy ne talalkozzon velem, meg ne irogasson nekem olyanokat h szeret meg stb. Erre a bartanom ngayon szomoru lett, és mivel eznem az elso ilyen volt aztmondta h jobb lenne ha nem besszelnenk tobbet, mert igy jobb lene mind3unknak, és o nem akarja tönkretenni a kapcsolatunkat a baratommal. aztán elbúcsúztunk egymástól es letiltottuk egymást. most mar 3 oraja bögök,mert nekem ö tényleg nagyon sokat jelentett, és fáj hogy a baratom nem hagyja hogy baratnoim legyenek. mert igyis ha rajta kivul beszelek lanyokkal, mert fiukkal nemis beszelek, akkor is mar kiakad es inkabb nem ir adig amig be nem fejeztem a beszelgetest a lányokkal..este meg 10 oraig beszelhetek nagyságrendben a baratnoimmel. Nagyon szeretem a barátomat, és ha neki igy jobb hogy nem beszelek a azzal a lannyal, akkor legyen így. Csak fáj hogy elvesztettem őt, és én se hidtem hogy ennyire fog hiányozni, de már most nagyon rossz nélkule.És ne hidjétek hogy aza tipikus lány vagyok, akinek fontosabbak a baratnoi mint a baratja, mert én mindent megadnék a baratomnak, és nagyon szeretem, de fáj hogy igy lett vége a baratnömmel:( most ezt az egeszet én reagalom túl,vagy mit csinaljak, csakhogy ne legyen ennyire rossz? bocsi a helyesirasert
2018. febr. 7. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a barátod nagyon hülyén oldotta meg ezt. Megértem, hogy ő nincs jóban a barátnőddel, de neked miért ne szabadna tartanod vele a kapcsolatot? Milyen jogon tiltja meg, hogy kivel barátkozz? Nyilván fontos neked a barátod, de én a helyedben nem hagynám, hogy mindenbe beleszóljon...
2018. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastaü végig,de a barátodnak semmi joga nem volt elolvasni az üzeneteid.És egy jó tanács pasi miatt ne vessz össze a barátnőddel,mert ha csalódsz a srácban nem lesz ki megvigasztaljon
2018. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!