Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is érzelmi zsarolá...

Szerintetek is érzelmi zsarolás volt a részemről? (Többi lent. Hosszú, előre szólok! )

Figyelt kérdés

Momentán Pesten levelezőre járok egyetemre, valamint dolgozom és mellette van egy mellékállásom is. Szombaton suli volt, így nem mentem haza, amúgy is úgy kellett szabit kivennem, mert munkanap volt. Anya felajánlotta, hogy felugrik látogatóba, karácsonyi vásározni-szombati munkanapkor sokszor kiveszi a szabiját-.Gondoltam, felhívom apát,t'án ha meg tudom győzni, hogy jöjjön. Tudom, hogy magának való, meg minden, de egyke vagyok és ő vállalkozó, tehát ha olykor egy szombati ügyfelet áttesz, semmi baja nem esik. Én meg momentán alkalmazott vagyok. Csak hajtogatta, hogy úgyis annyit kocsikázik, a karácsonyi forgatagot rühelli, Pestet meg aztán pláne. Erre mondtam, hogy "baxxus, egy gyereked van, nem öt és sajnos, nem sajnos, momentán Pesten tanul és dolgozik. Egyszer egy évben ennyit igazán ki lehet bírni.". Erre megkaptam, hogy érzelmileg zsarolom és "a hegy nem megy Mohamedhez", még a telefon beszélgetés után is mondta anyunak:"zsarol a gyerek".

Társaságba nemigen jár, színházba, moziba pláne nem.Ha felmerül egy program, örülhetek, ha nem fikázza le, de alternatívát nem javasol. Idén pont volt egy nap, amikor a szüleim felhoztak pár dolgot és azt valamivel csodával határos módon össze tudtuk egyeztetni egy olyan programmal,amit szeret.



2019. dec. 9. 01:37
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20-as: itt egyedül az a baj, hogy tök mindegy, miről van szó, akkor is csak a kifogásokat keresi, hogy ne mozduljon ki, akár Pestről van szó, akár nem.
2019. dec. 9. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!