Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettegek, hogy anyám kamerát...

Rettegek, hogy anyám kamerát szereltet a szobámba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön, viccelődve, hogy na, majd lehallgatom a telefonokat, és bekameráztatom a házat. (viccből mondja, amikor elutazik) De akkor is rettegek! Elgé sokszor vagyok meztelen, meg hát, végzem is a tevékenységet. (fiú vagyok, 16 éves) Tudom, hogy illegális ilyet tennie, de már hazudott nekem arról, hogy a facebookomon csak azt nézi, hogy kik az ismerőseim, mert miután végignézte, elkezdte olvasgatni az üzeneneteimet, úgy lapozgatott bennük, szóról szóra ovasta, mint egy könyvet. Ott már kiabáltam vele, hogy ez magánügy, és nem engedtem meg. Az is határeset, hogy az ismerőseimet megnézze. Tudom, még nem vagyok 18, de akkor is. ami magánügy, az magánügy. Saját szférámba beélp. és még hazudik is. Így már jogosan félek hogy lekövet. nagyon kellemetlenül érzem magam. Csak az iskolában tudok "élni".
2019. dec. 16. 19:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
16%
Kamu kisfiam.. amott lehurrogtak, így variáltál meséden?
2019. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy komoly nevelés hiba, amit Anyukád tesz..

Kérdezd meg: 'Anya ha akkor én is kamerát teszek mindenhova,ahol vagy, ahhoz mit szólsz? '

Most alakul a lelked, szükséged van a magányra is, a magánszférára is. Most alakul ki az önkontroll is.. És minden embernek vannak titkai is. Nem jó ez. Ezeket mind megzavarja egy ilyen vizslatás.

Persze anyukád nem tudod "nevelni"...

Próbáld meg élőben tartani a kapcsolataid, ne fb-n, ez jó tanács, hidd el. A fb-ra feltenni olyan, mint kihirdetni. A munkáltatók is végig vizslatják a jelentkezők fb-ját. Fölösleges. Nem is lehet reális képet kapni úgy egy emberről. (én nem is vagyok fent az arckönyvön)

2019. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Mégis miről beszéltek? Hol hurrogtak le? Anyám ellenőrzés mániás, semmi "baja" nincs. nekem se. Mondja már el valaki, hogy miről van szó. Lemaradtam valamiről?
2019. dec. 16. 21:02
 24/37 anonim ***** válasza:
6%
Persze, nem tudod miről dumálunk. Kac-kac. Ne hidd hogy mindenki hülye...
2019. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Mondja már el valaki, ha már így eltértünk a témától. Légyszíves.
2019. dec. 16. 21:12
 26/37 anonim ***** válasza:
10%

nem tudom miről megy most a szó - de köszönöm a 22es lepontozását

rohadtul érdemes ide írni

2019. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, az van hogy azt hiszik hogy kamu a kèrdèsed
2019. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Aha. hát látom. ha szerintük kamu, akkor miért veszik a fáradságot, ide írni? Mivel máshol nem tehetel fel ezt a kérdést, így reméltem, hogy itt választ kapok. És igenis valós a helyzet. megnyugtatásra vártam, hogy nem szerel be anyám kamerát.
2019. dec. 16. 22:25
 29/37 anonim ***** válasza:
15%
Tegnap hazug.feregnek nevezted az anyadat, mert elolvast az fbn az uzeneteidet. Betet vagy vagy unatkozol?
2019. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
11%
16 evesen siman lekovethet teged. Meg is erdemelned amit itt muvelsz amiatt.
2019. dec. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!