Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettegek, hogy anyám kamerát...

Rettegek, hogy anyám kamerát szereltet a szobámba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön, viccelődve, hogy na, majd lehallgatom a telefonokat, és bekameráztatom a házat. (viccből mondja, amikor elutazik) De akkor is rettegek! Elgé sokszor vagyok meztelen, meg hát, végzem is a tevékenységet. (fiú vagyok, 16 éves) Tudom, hogy illegális ilyet tennie, de már hazudott nekem arról, hogy a facebookomon csak azt nézi, hogy kik az ismerőseim, mert miután végignézte, elkezdte olvasgatni az üzeneneteimet, úgy lapozgatott bennük, szóról szóra ovasta, mint egy könyvet. Ott már kiabáltam vele, hogy ez magánügy, és nem engedtem meg. Az is határeset, hogy az ismerőseimet megnézze. Tudom, még nem vagyok 18, de akkor is. ami magánügy, az magánügy. Saját szférámba beélp. és még hazudik is. Így már jogosan félek hogy lekövet. nagyon kellemetlenül érzem magam. Csak az iskolában tudok "élni".
2019. dec. 16. 19:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29%
Ja, belinkelték a másik kérdésedet már jóval előbb , de te nem tudod miről van szó.....
2019. dec. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
49%

Kis h@lyegyerek vagy, játszod itt, hogy nem tudod milyen kérdésről van szó...tegnap le hazug féregezted anyukádat!

Nagy baj van neked a fejedben, kezelésre szorulsz. Csak szegény anyukádat sajnálom, ilyen gyerekkel áldotta meg a sors...

2019. dec. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Én, soha nem nevezném hazug féregnek anyámat, talán akkor, ha olyat tenne velem, ami megbocsáthatatlan. Egy egyszerű kérdéssel fordultam hozzátok, hogy hátha meggyőztök ,hogy úgysem fog bekameráztatni anyám, erre meg itt elkezdtek cseszegetni más posztokkal. Ha erre van kedvetek, csináljátok, de ne itt. Nem vagoyk kíváncsi arra, hogy másnak milyen az anyja, arra sem ,hogy ki nevezi hazug féregnek az anyját. Mi köze van a kettőnek egymáshoz? Igen észrevettem, láttam a másik posztot, de még mindig nem értem, hogy mi köze van ennek az én kérdésemhez.
2019. dec. 17. 19:25
 34/37 A kérdező kommentje:
Mit is művelek itt? Megkérdezem, hogy tehet-e ilyet? Még midnig nem kaptam a kérdésemre választ sajnos :( Amúgy. Ti mit műveltek itt? Zavar, hogy anyám "vicce" miatt kell félnem, erre meg idejöttök, és random posztokat linkeltek arról, hogy másnak mit művel az anyja. Hiába olvastam át midnegyiket, egyikben sem találtam számomra fontos információt, mely a kérdésemet megválaszolja.
2019. dec. 17. 19:28
 35/37 anonim ***** válasza:
84%

Apud nem tud segíteni ebben? Beszéljetek együtt anyuddal hogy tartsa tiszteletben a magán szfèrádat.


Változtasd meg a jelszavad a Facebookon hogy ne tudja anyud megnèzni

2019. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%
Mit tegyél? Ne hazudozz, és ne írj ki egy harmadik kérdést is ugyanerről.
2019. dec. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
48%
Anyukád szerintem azt várja, mikor viszel már végre haza egy lányt!
2019. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!