Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol is nehezen viselték a...

Máshol is nehezen viselték a szülők a leválást?

Figyelt kérdés
Összeszokott, szoros kapcsolatot ápoló rokonságom van, ahol nem volt divat a kiszakadás otthonról. Én és az unokatestvérem lennének az elsők, akik messzebbre mennének otthonról, tehát nem levelezősön tanuló vagy hetente hazajárós típusok. Volt, hogy egy hónapig nem mentek haza, apámék és a nagyszüleim teljesen ki voltak borulva.
2019. dec. 18. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem mamahotelről beszélek, hanem egy olyan családról, ahol a nagyszülő aktívan részt vesz a gyerekei életében, akár napi szinten, minden héten vasárnapi ebéd, unokatestvérek együtt nőnek fel, a gyerek a szülő munkahelyére megy dolgozni stb... Szóval, ilyen klán-szerű élet.
2019. dec. 18. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
99%
szerintem hagyni kene az elszakadast. kicsit fura hogy a felnott “gyerek”kent kezelik. ok ilyen korban mar talan hazasok voltak gyerekkel, teny h nehezebb volt, de azert a tulzott eagaszkodas sem egeszseges
2019. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nálunk is ilyen a dolog, és a barátom szüleinél is. Mindkét családban nagyon egészségtelen és közeli a kapcsolat. Nekem nem kell :D
2019. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Aha tehat korruptak vagytok es benyomtatok a rokonokat a melohelyre eselyt NEM adva a tobbi jelentkezonek. Gondolom allasinterju SEM volt. EZAZ "SZABAD" VERSENY. -.-

Amugy terhelo lehet ha ennyire ratok vannak ragadva! Mi az hogy ki voltak borulva? Ez nem az o dontesuk te hova mesz. Akarhova mehetsz.

23n :)

2019. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!