Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Számotokra mi az egészségtelen...

Számotokra mi az egészségtelen szülő gyerek viszony felnőtt külön élő gyerek helyzetében?

Figyelt kérdés
Egészségtelen,kellemetlen,már "égő" szülő gyerek viszony milyen? Zavarta a párkapcsolatot,normális életet önállósodást a rossz hozzáállás?

2019. dec. 19. 15:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 es! Ooo nem is tudom hogy mondjam. Hiszen semmikepp se akarlak megserteni. Foleg h nem is jogom.. De finoman mondom: a Te ferjed/parod dolga lett volNA szolni az anyjanak h NEM johet csak amikor elotte le van beszelve es maximum havi 1x. Vagy ami nektek a jo! Tehat ez a de tonkreteszi ez azert van mert a ferfi akivel vagy hagyja. Ezt tudod te is. Hiszen az h ez van azert van mert nem mondta meg nekik. Olyan h "de nem lehet szolni"-nincs..ha sertodik egy hulye aki ezen sertodik. A gond azzal volt h nem allitotta le az idiota anyjat. Amit irsz az az elettel OSSZEEGYEZTETHETETLEN!!! Nem elheto ut. Nem normalis. Ezt te is tudod mert az iras alapjan egeszsegesen gondolkozol de a ferjed nem tett semmit. Es ez nagyon nagy baj.
2020. febr. 13. 14:12
 12/13 MikeS13 ***** válasza:

Gyermekkoromban nagymamám egy udvarban lakott velünk és napközben szellőztetett meg ilyesmi, de anyukám nem bírta, és egyszer megmondta neki, hogy ne mászkáljon be hozzánk ha nincsenek otthon.

Anyukám épp az ellenkezője volt ennek. "Én nem akaszkodom rá a gyermekeimre" mondta amikor apukám meghalt, és elköltözött vidékre, 100 km-re. Nem is hív fel sose, én szoktam havonta egyszer.

2020. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MikeS13 ***** válasza:

Haverom attól van ki, hogy a párja anyukája naponta telefonál a lányának, meg küldözgeti a kaját az apjával.

Annyiból jó, hogy legalább van kaja, mert a csaj szarul főz, bár így nem is fog megtanulni sose.

2020. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!