Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? Hogyan...

Ez normális dolog? Hogyan lehetne leállítani anyumat?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltam a barátommal együtt, én szakítottam vele, mert már nem voltam boldog. Nem bírtam elviselni, hogy megakar mondani mindent, megakarta tiltani, hogy szoknyában járjak, ha valahova akartam menni nem akart egyedül elengedni, szóval már nem bírtam, édesanyám is mondta, hogy sokszor látta rajtam, hogy feszült vagyok. Mióta nem vagyunk együtt nyugodt vagyok, és boldogabb. Először úgy tűnt, hogy anyumék felfogták, hogy vége, de mostanában nagyon bosszantó dolgokat csinál, először azzal kezdődött, hogy szinte minden nap megkérdezte mivan a volt barátommal, majd a napokban meghívta őt karácsonyra.. ez engem nagyon felidegesített, azt mondta sajnálja őt és azért hívta meg, de hogy jön ő ahhoz, hogy meghívja, másrészt a volt barátom azt mondta, hogy soha nem tudna a barátom lenni, mert még szeret, így én megmondtam neki, hogy nem is szeretném ha barátok lennénk, nekem semmi kedvem ahhoz, hogy mindig felhozza a múltat hiszen nem szeretnék már vele együtt lenni. Na én ezt szépen elmondtam anyumnak is, hogy nem szeretném őt karácsonykor itt látni mert nem barátként tekintene rám, meg amúgyis minek legyen itt ha nem vagyunk együtt, de anyám szerint bunkó vagyok, és reméli, hogy majd velem is így fog egyszer valaki beszélni akit szeretek.
2019. dec. 21. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj! A szenteste elől is, meg úgy egyáltalán. Keress albérletet, koleszt, akármit, ha nem hajlandóak azonnal lemondani a meghívást.
2019. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én vagy lelépnék másik programot csinálni, vagy hívnék egy "új" pasit. Na az lenne a ciki helyzet :D :D
2019. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehet van köztük valami, azt te nem tudhatod. :D
2019. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem normália dolog. Karácsonyozzon akkor az exeddel, te meg menj máshova.
2019. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen nőket sose fogom megérteni, mint amilyen az anyád...
2019. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Biztos van a környéken rossz arc, adsz neki egy ezrest meg piát mondjad neki tartsa jó szokását, ne fürödjön és mutasd be mint új barátot aztán amikor jön az ex elátja, hogy ott a büdös lecsúzott tag, nem fog egy asztalhoz ülni vele :D.


Ha csaj lennék és ez lenne a szitu megtenném :D.

2019. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Vagy bérelj fel valakit, hogy eljátssza az életed szerelme, most egy hete megismert pasit.
2019. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!