Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha bármit...

Mit lehet tenni, ha bármit teszek vagy nem teszek szálkát talál a szénakazalban az anyám?

Figyelt kérdés

Mindig megtalál vmiért. Sokáig azon veszekedtünk, hogy nem cinálok meg vmi házimunkát. Mostanra kb mindent én csinálok. Aztán volt, amikor azért csesztetett, mert hajszál volt a zuhanyzóban vagy mert büdös volt az edzőcuccom .. Erre kitalálta, hogy kutyaszőrösen minek megyek a konyhába/fürdőbe vagy bárhova a szobámon kívül. De mivel kutyám van, akinek természetes módon hullik a bundája, ezért minden ruhámon rajta van. Akkor a szobámon kívül ne menjek sehova a lakásba?

Szóval most ezzel mit tudok csinálni? Költözzek el? Még csak most leszek 17. Suli mellett dolgozom, mert nem kapok semmi pénzt a kutyámra és azokra a dolgokra, amikre szükségem lenne(arcápolási dolgok, parfüm vagy ilyesmi, tehát, ami nem kötelező, de én szeretném).


2018. ápr. 27. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy normális Anya ad pénzt arc ápolásra,higiéniara. Helyes h dolgozol,ma holnap 18 vagy,költözhetsz,sok ilyen anya van,addig kell a gyerek mig jon érte támogatás,addig is csak eltürik sok esetben. Sajnállak.
2018. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

“szálkát talál a szénakazalban“

Az igen. A szénakazalban tűt szokás keresni, a szálkát meg más szemében észrevenni, míg sajátjában a gerendát sem.


Amúgy milyen választ vársz, mit lehet tenni? Menjünk, verjük össze? Öljük meg? Tegyünk sót a cukortartóba? Kibírsz egy évet, aztán majd úgy választasz egyetemet, hogy jó messzire tudj költözni, míg az a dög fizeti az albérletedet, ahol kedvedre csinálhatsz bármit. Ezen kívül milyen megoldásra vágysz?

2018. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem irigyellek, szüleid olyan típusok, akik más szénájában a szálkát is megtaláják, de a saját szemükben a tűt sem.
2018. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Hat, talan egy kicsit túlreagálja anyád a dolgokat, de azért abban igaza van, hogy a konyhába, ahol esztek, lehetőleg ne kutyaszőrös ruhában ülj az asztalhoz.
2018. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Viszont ez a "szálka a szénakazalban", remek aranyköpés.
2018. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt ugy értettem hogy minden aprosagban hibat talal bennem.

Elirtam nah:/

Hat gondoltam mondtok vmit amivel javithatnam a kapcsunkat mert ez igy sehogysem jo.

2018. ápr. 28. 08:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Van amit nem kell megjavitani,mert sose volt semmilyen kapcsolat,saját tapasztalat. Ki kell birni,aztán lépni,és élni a saját életedet. Saját tapasztalat.
2018. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most meg rendelt vmi tok draga szorleszedo izet pedig a kutyakefevel siman le tudom szedni mondtam is neki de nem.

Azert az tok jo, hogy ilyen sz@.rokra mindig bir kolteni de nekem nem ad penzt kutyakajara ...

Elegem van kikoltozok a utcara, ugyse erdekelne mi van velem. Viszem a kutyamat es lelepek a francba ...

2018. ápr. 28. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utcára azért ne költözzél, szegény kutyát sajnálnám. Ilyen az anyád és kész. Vannak kellemetlen, kötözködő emberek. Boldogtalan, legyen ez az ő büntetése. Gondolom, az apukád nem veletek él. Ne is foglalkozz vele, egyik füleden be, a másikon ki. Ne is reagálj. Ha azt látja, hogy nem izgatod magad, mindjárt nem lesz neki érdekes beléd kötni. Aztán ha rendes munkád lesz, elköltözöl. De kutyával nem lesz könnyű.
2018. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, csak azért kommentelek, mert ez a szálka a szénakazalban a legjobb képzavar, amit valaha láttam :D Amúgy meg jövőre igyekezz egyetemre menni más városba, és önállósodj.
2018. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!