Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan apákról, akik mindenből a legjobbat veszik meg még a felnőtt gyereküknek is?

Figyelt kérdés
Emellett erőszakosan nem hagyják, hogy saját gyereke küzdjön meg a dolgokért a saját pénzéből, hanem mindig az apa fut és intézkedik helyette, mintha valami háziállatot tartata.

2019. dec. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az első résszel nincs gond (bár nem ettől lesz valaki jó szülő, de ha megteheti, miért ne?), a második már neccesebben hangzik
2019. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora sz@rhazi. Hogy gondolja..

Szarkazmust félre téve, a szülők normál esetben a legjobbat akarják a gyereknek. Ha anyagilag megtehetik miért ne segítsék? Az meg hogy erőszakosan... Hát én nem hallottam még olyat hogy valaki azt mondta "apa ne vedd meg nekem azt a mercit, majd én osszegyujtom a pénzt egy kis fordra". :D

2019. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Apuci kis kedvencévé teszi a gyereket/gyerekeit, vagyis egy életképtelen kis hülyegyerek az ilyen neveltetetésben részesülő személy.
2019. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szulo a legjobbat akarja a gyerekenek es mindent meg is vesz neki,persze egy bizonyos korig. Ha a gyermeke felno es dolgozik akkor dolgozzon meg a maga dolgaiert es kesz. Ha problemai vannak nyilvan segit a szulo de az hogy mindent megvenni....


Ezzel csak az a baj hogy ha a szulo mar neadj isten meghalna akkor a gyereknek fogalma nem lesz milyen megdolgozni valamiert,milyen maganak fizetni valamit,egyaltalan nem lesz onallo ilyen teren

2019. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogy atesett a lo tuloldalara.

En viszont olyat ismerek ahol apuka tul keson jott ra hogy mit tett, es most nem tudja leallitani a munkakerulo, mert apu ugyis eltart, nagyon balhes, mert apu ugyis joba van minden nagykutyaval, anyagias, miert csak 30 ezer euros mercit kaptam? kozel 30 eves gyereket.

2019. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Fura. Ez nagyon káros. Velem már kiskoromtól csináltattak dolgokat. Mekkora élvezet és móka volt zöldséget ültetni meg tésztát nyújtani.... :)))

Én is így teszek. Tanulja csak meg a poronty, hogy az élet egy móka, legyen önálló, és küzdjön.

2019. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Én is ugyanezt írtam le, mint az ötös válaszoló, csak röviden. Erre le lettem pontozva, az igazság fáj egyeseknek, oké én ezt értem.
2019. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!