Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés

A szüleim még régen beállították, hogy még tanítási időn kívül (pl. nyári szünet) este 7/8-tól ne legyen internetem másnap délig, tanítási időben másnap délutánig (reggel és délelőtt sincs netem olyankor).

Eleinte nem zavart, de most hogy kicsit jobban élem a szociális életemet, elég zavaró, hogy beszélgetünk nagyba a barátaimmal, majd 7/8 óra körül eltűnök. Rajtam kívül mindenkinek korlátlan internete van otthon. Meg nem is arra gondolok, hogy hajnali 2ig szeretnék netezni, de ha mondjuk eltart egy beszélgetés este 11ig, arról én teljes mértékben lemaradok, mivel csak másnap délután lesz újra netem miután kész az összes házim és tanulnivalóm.

És engem nagyon zavar, hogy amíg a többiek 10-11ig elbeszélgetnek, addig én 7/8 után magamra maradtam az offline dínós játékkal.

Na és akkor most térjünk a kérdésre: hogy tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy nekem is legyen netem, mint mindenki másnak? Mert ahogy leírtam már 100x, nagyon zavar hogy ez van. Most mobilnetről írok (ez a telekomos cucc dec.16-jan.1-ig), mielőtt valaki ebbe is belekötne. Még eddig a pár napig kiélvezem, hogy tudok beszélgetni ilyenkor is. Nade mondjuk az újévi köszöntéseket sem tudom elküldeni akkor, mint mindenki más, csak délelőtt, az meg megint nem ugyanaz, mint hogyha éjfélkor küldeném, mint minden normális ember.

Azon gondolkozom, hogy kérnék a szüleimtől egy hét próbaidőt, amikor van netem, és ha romlanak a jegyeim vagy túl sokáig vagyok fent, akkor visszaállna a normális rend. Szerintetek ez működne? Vagy valakinek valami ötlet, hogy tudnám rávenni őket?(Nagyon szigorúak e téren)



2019. dec. 26. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Miért romlana a jegyed attól, hogy pl. 11-ig betegek? Pláne szünetben.
2019. dec. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára 14 vagyok.
2019. dec. 26. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülediet kell meggyőznöd erről 🙂


Vagy feltörheted a korlátozó rendszert.

2019. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Feltörni a korlátozó rendszert nem is nehéz. Ha nem változtak a router bejelentkezésén akkor egy youtube keresés kidobja hogy kell az adott eszköz beállításaiba bejutni, onnantól meg csak feltalálod magad, elvégre már majdnem 14 vagy, nagyfiú :^)
2019. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!