Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség?! (Kicsit hosszú)

Segítség?! (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval nem rég derült ki hogy az Anyámnak vese daganatja van (amit most nem sokára fognak műteni) és már 6 hónapja itt laknak velünk (velem a férjemmel ès a kislányommal) Angliában, na most hogy kiderült hogy beteg nem igazán úgy tervez ahogy ezelőtt illetve nem akar külön költözni sem itt és majd ha haza megyünk Magyarországra ott sem, tehát velünk akarnak lakni mindörökké ők négyen vannak mivel hogy ő neveli a tesómnak a két lányát és az én mostoha apám. Az a problémánk hogy nem akarjuk semmi féle képpen meg bántani őt azzal hogy azt mutassuk hogy ő teher vagy valami ilyesmi de szeretnénk èn és a férjem külön lakni egyébként 2 szobás lakásban élünk úgy hogy így heten elèg kényelmetlen. Most fogja eladni a házát mert abba a városba akarnak költözni majd ahová mi és ő azt mondta hogy ide adja a pénzt amit kap a házért és mi rakjunk hozzá hogy tudjunk venni házat amiben majd az egész család lakni fog..

Hogyan magyarázzam azt meg neki hogy nekem sok ennyi emberről gondoskodni és szeretnénk külön lakni? Mármint úgy hogy ne bántsam meg? Természetesen szeretem, imádom őket ès amiben tudok segítek mint mindig de ez elég nehéz nekem így 18 évesen, gonoszság ez tőlem? Van egy olyan mód erre a dologra hogy ne bántsak meg senkit és jó legyen mindenkinek? Előre is köszönöm a válaszokat és nem kérek negatívumokat légyszives elég nehéz helyzetben vagyok így is.


2019. dec. 26. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Felnőtt nő, és Anya vagy.

Van szád is. Nyisd ki, mondd meg neki az igazat, hogy te külön akarsz lakni a saját kis családoddal. Ha besértődik, akkor besértődik. De nem jó együtt lakni sem szülőkkel, sem anyósékkal. Tapasztalat.

2019. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen? Nem írtad el?
2019. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen meg fog bántódni. Lehet, hogy arra gondol, hogy ha bármi baja lenne, akkor gondoskodsz a nővéred gyerekeiről..

Nem tudsz mit csinálni, meg kell mondani, hogy nem szeretnétek az összeköltözést, ne így tervezzen!

2019. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
18 éves vagy?
2019. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

18 évesen te anya vagy és így fogalmazol?


No comment.

2019. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Valami értelmi fogyatékod van, hogy nem tudsz beszélni? Hát írd le neki.

"ANYU, NEM FOGTOK VELÜNK LAKNI. KÜLÖN CSALÁD VAGYUNK!!! PONT.

2019. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
18 évesen férj és gyerek... Gondolom a tesód is fiatalon szült, azért vannak a gyerekek anyudnál...
2019. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Emberek!

Teljesen mindegy hogy hány éves, és hány gyermeke van. Ehhez semmi közötök.

Én az első és utolsó gyermekemet 18 éves koromban szültem!

Ne károgjatok, hanem megoldást találjunk arra, hogy sínen legyen az élete!

2019. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Megoldást, mi vadidegenek? Talán tanácsot esetleg, de megoldást semmiképpen sem.
2019. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Davandaa ***** válasza:
49%
Nekem is meglepő hogy 18 éves vagy, mivel ahogyan írtál először azt hittem hogy több vagy. Szerintem hiába szólnak le, biztos hogy értelmes vagy. És ha ez így van, akkor én azt tudom neked tanácsolni, hogy ülj le szépen anyukáddal és mondd el neki hogy neked meg van a saját életed és a saját családod emiatt költöztél el egyszer. Nem vissza felé akarsz haladni. A saját életedet akarod élni és a saját családodról szeretnél gondoskodni. Persze segítesz neki amiben csak tudsz de nem szeretnél együtt lakni velük. Ennyi. Szerintem ha így korrekten megmondod neki meg fogja érteni. Lehet hogy rosszul fog esni neki mivel neki már megvoltak a tervei, de ha bele gondol érthető amit te szeretnél.
2019. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!