Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? (kicsit hosszú)

Miért van ez? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Az anyàm mindig òrdít velem,csicskàztat,nyomkodj a pattanàsaimat minden nap Es annyira faj ,hogy mer sirok,de nem haggya abba! És lekicsinyit! Miért van ez? És nagyon szigorú!! És büszke arra ,hogy ilyen rossza anya! Én mondtam neki,hogy te vagy a legrosszabb anya a vilagon! És azt mondta,hogy szigoru is lesz! Miért?

2016. máj. 24. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
hány éves vagy? 12?
2016. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jubilee ***** válasza:
51%
Nem derül ki számomra, hogy fiú vagy-e vagy lány, illetve az életkorod sem. Kérd meg édesanyádat, hogy vigyen el kozmetikushoz, ne ő kezelje a pattanásaidat, főleg ne nyomkodással, mert elhegesedhetnek! Miben nyilvánul meg, hogy lekicsinyít? A szigorúság pedig nem feltétlenül rossz, bár biztosan nem könnyű elviselned! Mindig ilyen volt veled az anyukád vagy a kamaszkorod hozta ezt ki belőle?
2016. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még nincs 12...
2016. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez aztán nagyon hosszú volt.
2016. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!