Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, aki nem tartja...

Van itt olyan, aki nem tartja a szüleivel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy fordítva, olyan szülő, aki nem tartja a gyerekével a kapcsolatot, úgy értem hogy évek óta nem is látták egymást és nem is beszéltek.


Arra lennék kíváncsi, hogy miért.


2019. dec. 27. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Van, pl én. Folyamatosan, szerintem már beteges hazudozó az anyám, nem vagyok rá kíváncsi.
2019. dec. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
A férjem az apjával 15 éve, azért mert lelépett egy nővel es otthagyta a családját.
2019. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én csak nem fogom, folyamatosan baszogatnak és anyám meg egy hülye, folyamatosan kelti a balhét, apám meg egy papucs és mindig igazat ad neki
2019. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen. A miértre nem válaszolok.
2019. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Egész gyerekkoromban bántalmaztak, fizikailag és verbálisan is, ez pont elég ok szerintem, hogy soha többé ne lássanak. Én nem tudok olyan embereket szeretni vagy olyanokhoz kötődni, akik bántanak, őket is idegeneknek tekintem, nem hiányoztak egy másodpercig sem.
2019. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én több mint 10 évig nem beszéltem az apámmal, idén újrakezdtük. A miértet én is csak pár hónapja tudtam meg, de annyira komplikált és hosszú lenne leírni, hogy inkább nem teszem meg. Viszont a lényeg az hogy mindig minden érintettet hallgass meg, minden nézőpontból nézd meg a dolgokat mert sokszor nem is úgy van ahogyan hitted.
2019. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd neked vadidegenek magánéletéhez?
2019. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

7-es, ez egy névtelen fórum. Kérdező nyilván beszélgetni szeretne, és miért ne?

Ha csak beleugatni tudsz, állj tovább légyszi.

2019. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ilyen alapon kb. minden gyk-s kérdés után oda lehetne vakogni, hogy "miközödhozzá".
2019. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!