Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem azta kaptam karacson...

Miert nem azta kaptam karacsonyra amit kertem?

Figyelt kérdés
Na most hogy megvolt a figyelemfelkeltes azt szeretnem kerdezni, hogy miert jo az a szuleimnek, hogy ha kerek valamit( iden peldaul lampanak tudtam volna orulni vagy agynemunek, esetleg egy tarsasnak-tehat nem draga illetve beszerezhetetlen dolgokrol beszelunk) es megis hajsütővasat vettek (2 fajtat pedig soha nem hasznaltam ilyet, valamint van mar a haztartasban) es bogret. En megmondtam hogy ertelmetlen volt(hullmos hajam van, nem fesulom csak mosom es beszarad szepre) es ne bontsuk ki, mert akkor vissza lehet valtani, de kibontottak:). Szerintek miert jatszak el ezt minden karacsonykor? Elegge rossz erzes hogy ennyire nem veszik szamitasba amit mondok.( sot bevallom: ez bant engem, brm is az ajandek)

2019. dec. 29. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%

miért elégedetlen mindenki, hogy juuuj nem azt kaptam amit kértem...régen nem mondta a gyerek mit szeretne, hanem kapott valamit és annó egy gyümölcsnek, diónak is örült vagy egy kézileg faragott kisautónak.

Ti meg azon hisztiztek, hogy csak egy hajsütővasat stb. Örülj neki, hogy az egyik válaszolóval ellentétben, TE legalább nemcsak kaptál valamit, hanem plusz PÉNZT is kaptál-.-"

áruljátok akkor el, TI mit adtatok ajándékba? gondolom ti sooookkal jobbat ugye? XD tuti valami saját készítésű használhatatlan vackot, vagy még jobb semmit, mert úgyis ti vagytok a gyerekek...

2019. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Én nem kaptam semmit - meg kellett értenem az okokat. Ennyire egyszerű a dolog.


Vajon milyen érzés lesz az, AMIKOR MAJD NEM ÉLNEK A SZÜLEID...?! Bele tudod magad képzelni abba a helyzetbe?

2019. dec. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem élnek a szüleim, de amíg éltek, figyeltek rám, és szerettek örömet szerezni, így azt kaptam, amit kértem. Soha nem kaptam olyan dolgot, amit nem használtam volna.
2019. dec. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Hány éves vagy?


Te milyen ajándékot vettél a szüleidnek? Odafigyeltél rájuk?


Nem akarnak az ajándék vásárlással foglalkozni. Hogy ez régen is így volt vagy útközben alakult ki.... te tudod.


A lista íráson kívül azt ajánlanám, hogy egyezzetek meg, hogy nem vesztek ajándékot egymásnak.

2019. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kapták ők is valahonnan, gondolták jó lesz ez valakinek ajándékba, és rád gondoltak. Tettek hozzá pénzt és pipa.
2019. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Kibontva is vissza lehet vinni általában. Vagyis nem tudom... ez nem higiéniai termék,mint pl egy hajnyíró vagy elektromos borotva. Vagy igen? Ha meg netről rendtétek, akkor tényleg vissza lehet küldeni átvételtől számított min 2 naptári hétig.


Szüleidet én sem értem. Talán csak elvannak havazva, és gyorsan bedobtal neked pár cuccot. Fogadd el,és örülj neki! Ők ilyenek, és úgy látszik már nem változnak 😃 Szeretnek téged a maguk módján...

2019. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ez akkor fordult elő, amikor valójában a húgom akart hajsütővasat. Megvették nekem, úgyse fogom használni, és akkor az övé lehet. Ha gyanús volt, h simán nem mondanék le róla, akkor közös ajándék lett.
2019. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kapták valahonnan és azért bontották ki gyorsan, hogy ne akard vissza vinni. Vagy anyád/testvéred akarta használni.

Én eladnám egy barátnak/o.társnak és máris vehetsz abból a pénzből lámpát vagy amit akarsz

2019. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A szuleim megkerdeztek szeretnek karacsonyra.

Agynemut, pizsit, puha pledet vagy barmit ami harry potteres. Egyik sem draga dolog. Karacsony ajandekozas, tesom kapott ajandekot en nem, es azert mert minden h.lyeseg amit szerettem volna. Tesom 75 ezres huawei okosorat kapott.

Szerinted ez milyen erzes?

2019. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-es, hány éves vagy? Ezt a szituációt egyszerűen nem tudom elképzelni! De az a minimum, hogy megkérdezed a szüleidtől, hogy ezt mért csinálták. Ha nem szeretnek, akkor a legelső adandó alkalommal ott kell őket hagyni örökre.
2019. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!