Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy dolgoznád, hogy az apád,...

Hogy dolgoznád, hogy az apád, akit szeretsz, mert jó apa volt, nem segít a nővéreden és valószínűleg veszélybe is sodorta?

Figyelt kérdés
A nővérem anya első házasságából született, apa 6 éves kora óta neveli. Elküldték a munkahelyéről és ki kellett költöznie a lakásából. Hazajött, itt van a régi szobája üresen, bőven van hely, de apa nem engedte, hogy itthon maradjon,kidobta, elkülte, úgy hogy nem volt hova mennie😟 nagyon nagyot csalódtam apában, nem értem hogy tudott ilyen szemét lenni vele. Nem ismerek rá, engem is csúnyám elhallgattott. Szegény nővérem nem is tudom hol töltötte azt az éjszakát. Elöször egy barátnöjéhez ment, ahol másfél szobás garzonban nyomorogtak a lány 2 gyerekével. Most meg férfi " barátjánál" lakik, neki nagy lakása van, kényelmesen elférnek. Azt mondja jól érzi magát ott és nem kér cserébe semmit, nem zaklatja a férfi, mert ő meleg. Nem tudom igaz-e, bár nem éppen melegnek néz ki a férfi, sőt nagyon jó pasi. De remélem igaz, mert gondolni sem akarok rá, a testével kell fizetnie azért, hogy legyen hol laknia, az apám miatt...
2019. dec. 31. 15:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Neki nincs gyereke. A barátnőjének van 2 gyerek, akinél pár napig lakott. De akkor is kegyetlenség volt elküldeni szerintem, és ki tudja min megy most keresztül annál a férfinál szegénykém😣😥
2019. dec. 31. 16:09
 12/30 A kérdező kommentje:
Anya sem tudott mit tenni, de ő megengedte volna, hogy itt maradjon.
2019. dec. 31. 16:11
 13/30 anonim ***** válasza:
56%

"rá adásul 2gyerekkel"


Nem neki van gyereke, hanem a barátnőnek, akinél aludt. 😅

2019. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
42%

Hany éves a nővéred?

Csakúgy senkit nem tesznek ki a saját lakásából. Ahhoz azért nem kevés törlesztés hátralék kell, de még akkor is hosszu idő, mire a bank elarverezi.

2019. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

A nővéred gondolom szolgálati lakásban lakott ha azonnal ki kellett költöznie. Rengeteg ember él szolgálati lakásban vagy munkás szállón, nekik mind a munkahelytől függ a lakhatás. Nem a nővéred az egyetlen, aki ilyen élethelyzetben volt és ettől még nem rossz ember. Kihez fordulna ha nem a családhoz? Gondolom nem örökre maradt volna, ha már korábban is külön lakott.


Engem az érdekelne hogy anyukátok mit csinált amikor az egyik lányát utcára rakta a kedves férje...

2019. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

29.


Albérletben volt. Pedig volt spórolt pénze, csak nem gondolta, hogy el fogja veszíteni a munkáját és a pénzéből vett egy drága autót. 2-3 héttel utána meg elküldték. Csak addig kellett volna neki segítség míg el tudja adni az autót, mert abban sok pénze van lekötve.

2019. dec. 31. 16:17
 17/30 anonim ***** válasza:
37%
Másfél szobás garzon nincs. Garzon=egyszobás lakás.
2019. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Xtina X Queen ***** válasza:
0%
[link] :D
2019. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Itt a legnagyobb mocsok az anya, aki ezt engedi.
2019. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Xtina X Queen ***** válasza:
0%
2019. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!