Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól engednétel...

Hány éves kortól engednétel el a lányotokat MondoCon-ra, ha nem tudnátok elvinni, valószínűleg nem lenne idősebb kisérete, de együtt menne az egyik osztálytársával?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak elméleti kérdés.
2018. márc. 20. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
*egyelőre
2018. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha tudnám mi a frász az a mondocon...
2018. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható a lány és ismeri Pestet, akkor engedném 15 évesen is akár. Ha az osztálytársával megy, előtte szeretném megismerni őt is. Számát is elkérném és a lelkükre kötném, hogy vigyázzanak egymásra.
2018. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nehéz kérdés. A mondoconon vannak már 13 évesek is szülők nélkül, viszont tavaly elém állt ott egy szatír. Igaz azonnal kidobták a biztonságiak, na de akkor is. Nincs korhatár, nem lehet tudni hány pedofil pasi megy be csak azért hogy loliszoknyás tinilányokat zaklasson.


Én mindenképp megoldanám hogy valamelyik ismerősöm elvigyen titeket, és óránkét hívnálak hogy mi újság, de 14 évesen már mehetnél. persze úgy hogy felnőtt hoz és visz, és ha baj van gyorsan odaér valaki érted.

2018. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Pedig jó lenne az az idősebb kíséret, még ha az egy nővér/báty is, pont amiatt, amit az előző leírt. Nincs ott korhatár, vannak ott olyanok is (értem ezt a felnőttekre), akiknek nem kellene ott lennie. Egy osztálytárs semmi. A saját érdekedben szervezz be valakit.
2018. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
0%
24.
2018. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
14
2018. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom tavaly ment elsőre, tőlünk 2.5 órára van vonattal 1 átszállással, 15 évesen egy barátnőjével.

Elsőnek pontos menetrendet csináltak, mikor indulnak, érkeznek meg, menetrend a vonathoz.

Második folyton tartottuk telefonon a kapcsolatott. Rettenetesen izgultam de nagyon jól érezték magukat és időben gond nélkül hazaértek.

2018. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri Pester, akkor állandó telefonos egyeztetéssel (megérkezett, jól van, hazaindult) engedném 15 évesen. Vagy ismerős viszi és hozza
2018. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát én 16 éves lány vagyok és engem is nagyon féltenek a szüleim. Egyedül nem lenne szabad kiengedni 15 év alatt fiatal lányoka a conra szerintem. Társasággal rendben van a dolog, de például engem így is zaklatott egy idegen férfi... Szerencsére a barátaim meg pár idegen elüldözte a közelemből.
2019. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!