Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked miért tetszik vagy nem...

Neked miért tetszik vagy nem tetszik a Zita név? Valaki adta a babájának ezt a nevet mostanában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 19:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Hidegnek érzem.
2020. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszik, rideg. Az összes Zita akit ismerek öntelt, fennhéjázó, én ezekre asszociálok róla.
2020. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dettyke2 válasza:
56%
Kemény név és közönséges,semmi szép nincs benne.De ez csak a névre vonatkozik,attól a viselője lehet rendkívüli bájos.
2020. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%

# 3/


Csak úgy mondom, hogy kifejezetten arisztokrata név... Szóval a "közönséges" és egyéb jelzőiddel nagyon-nagyon mellélőttél...

2020. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

Gondolj bele. Az tök aranyos, ha becézel valakit, de a Zitát hogy?

Ennél sokkal szebb nevek is vannak, de amúgy ez sem rossz csak olyan semleges inkább

2020. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem tetszik.


Jelentése is pozitív (boldog, szerencsés), hangzása is kellemes. Jó, hogy felesleges becézni, alapban barátságos és elegáns is egyszerre. Annyi, hogy 1980 körül volt igazán divatos.

2020. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Mert a parazita jut róla az eszembe.
2020. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
nekem nem tetszik. foleg azert mert nem igazan lehet becezni, max zizi, de az még benabban hangzik
2020. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ezt a nevet adták.

Es szerettem mindig is, mert ritka, nem lehet becézni ❤.

Meglep, hogy ennyien leszólják , mert nekem mindig is azt mondták , de szép neved van :)

2020. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

#9

Nekem tetszik!:)

Elegáns, arisztokratikus, nőies, rövid.

Nem tudom, hogy egy 4 betűs nevet miért kellene becézni?

Zituka sokkal hosszabb és ha valakit becézni akarok, arra van millió egyéb lehetőség, nem kell a nevét kiforgatni!

2020. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!