Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked miért tetszik vagy nem...

Neked miért tetszik vagy nem tetszik a Zita név? Valaki adta a babájának ezt a nevet mostanában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 19:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%

Nekem olyan semleges, semmilyen.

Nem gáz, de sokkal szebb nevek vannak.

Lehet, hogy előkelő, de ezzel az erővel Bözsi is lehetne.

2020. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

Tetszik. Szép, egyszerű.

Egyáltalán nem közönséges. Nem egy gagyi divatnév.

2020. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik, ritka és komoly hangzású név. A nagynéném is Zita, a családtagok néha Zitu, Zitus,Zitukának becézik, én Zitkának hívom.
2020. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik. Szép a hangzása, egyszerű (ez olyan szempontból tetszik nekem, hogy sok névnek a leggyakoribb becézésétől a hideg kiráz). Adnám a gyerekemnek a nevet, ha passzolna az apuka vezetéknevéhez.
2020. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy arisztokrata alapból, de nekem is közönségesen cseng. :D Meg amúgy sem tetszik a hangzása.
2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Utálom ha becéznek egy nevet... Minek? Ha Tamara nevet kaptam akkor ne Tami vagy Tamcsi legyek hanem Tamara. Ta-ma-ra!
2020. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem hangzik jól akárhogy is ejtem ki. Nem mutat semmit. Egy merőkanál jut róla eszembe. Nem tudom. Nem hangzik jól,egy jó nevet olyan bátran és büszkén ki tudok mondani,de ezt nem. Te is jobban szeretsz olyan szavakat használni pl egy idegen nyelvben,aminek jó a csengése,mintsem hogy olyat használj helyette,ami neked nem esik jól,nem esik jól kimondani sem.
2020. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
62%

tetszik, mert egy szimpatikus, okos, ertelmes lany jut rola eszembe elsonek (talan o volt az elso zita, akit szemelyesen ismertem)

de nekem jobban tetszenek a hosszabb nevek

ezert is idonkent zitukanak beceztem ot

de becenevnek el tudom kepzelni azt is, hogy ziti(ke), zitke, titi(ke), zitacska, meg amiket meg irtak

2020. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem meg hosszú nevem van és állandóan rövidítik, pedig nekem úgy tetszik eredeti formájában. Semmi se jó az embereknek.
2020. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik a Zita,Rita 😊
2020. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!