Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fülembe van 2 PC, de van 1...

A fülembe van 2 PC, de van 1 munka amit el szeretnék vállalni néha, de ott nem fogadják el! Nem szeretném meg szüntetni mivel nem állandó lesz, hogy látszódjon. Mit tanácsoltok mit rakjak/csináljak vele?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 20:44
 1/9 A kérdező kommentje:
hogy oda járok! ** Kicsi el írtam!
2020. jan. 5. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ragaszd le ragtapasszal.
2020. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ hol van a füledbe,és hány órát meloznál....pár óra alatt nem forr be. Max az a rész ahol pl az arcodhoz legközelbbi része van. Na ezt nemtom elmagyarazni...de ami pl felső porcba van az nem forr be olyan gyorsan.

Vgy keress masik melot.

Vgy kerdezd meg zavarja e oket? Csak mert nekem vlt olyan irodai munkam ahol 2.nap megkerdeztem,h nem baj ha holnaptol olyan fultagitoval jonnek amin atlatnak? Mire a fonok azt mindta h ot nem erdekli ha a munkam elvegzem.

Esetleg vegyel szilikon szarat es atlatszo bogyot es azt tedd be mug dolgozol ugy tuti nem no be. Hatha azzal elnezobbek. Vagy ragtapasz.

2020. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm választok! Tragus és helix van!
2020. jan. 5. 21:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont az a baj, hogy zavarja őket! Régebben dolgoztam ott, de akkor még nem volt!
2020. jan. 5. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Hahaha ez jo. :D komolyan képes voltam kigooglezni...es amugy konkretan nekem ia ugyanott van. :D nekem is 2 van es ugyanazok csak a neveit nem tartottam számon. Hat figyi a tragus az siman beforr par ora alatt.... :( en semmiert se vennem ki. Mert imadom. A helix kevesbe. Ha zavarja oket csesszek meg. A munkadat nezzek,ne azt mid van. Na mindegy. Ez gaz. Szerintem keress mas helyen melot. Rettento sok helyre keresnek embert. Pl elmehetnel reszmunakidobe a clairsbe. Na ott tuti nem zavarja oket a pc.
2020. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Hany eves vagy? Keress vmi reszmunkaifos allast,vgy diakmelot. Rengeteg van ahol nem a pc-den fognak lovagolni. Vgy esetleg call centetezni is mehetsz. Eudiakoknal asszem van is.
2020. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaa mekkoratrohogtem ket szemelyi szmitogep is van fuledben...James Bond. Barhova folvesznek.
2020. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Ezeken én is nagyot tudok röhögni, hogy nem tudják leírni normálisan hogy "piercing". A pc az számítógépet jelent, jelentett, és jelenteni is fog, nem pedig piercing-et, ahogy

a kérdezőnk leírta.

2020. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!