Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan nő, akit senki...

Van itt olyan nő, akit senki se kísért az oltárhoz templomi esküvőn? .

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vallás?

Mi görög katolikus templomba a férjemmel mentünk be.

Kijött elénk a pap az ajtó elé, üdvözölt es ő ment elől, mi utána, harangszóval.

Elmondta, hogy ez a szokás és így csináltuk.

2020. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk anyukám halt meg, a sógornőmnek pedig az apukája.

A bátyámat az unokatestvérünk kísérte (neki a keresztanyja is egyben) a sógornőt pedig a keresztapja.

Sajnos valóban szívfacsaró, de nincs mit tenni.

A bátyám református a sógornő katolikus, és katolikus templomban voltak ha ez számít.

2020. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem fog senki. A családom vállalhatatlan, annyit bántottak (és bántanak most is) már, hogy nem szeretném ott látni őket az esküvőmön. Borzasztó, tudom, de igazság szerint szégyellem őket, mert nem tudnak viselkedni. Másrészről én felnőttként keresztelkedtem, elsőáldoztam és bérmálkoztam, mert a családom teljesen ellene van a kereszténységnek, és engem is hitetlenként neveltek fel. Gyerekként hittanra se engedtek járni, pedig már akkor érdekelt a téma. Így hát nem tudnának viselkedni egy templomban, meg nevetségesnek is tartják az egészet...

Így hát engem senki se fog az oltárhoz kísérni, mert meghívottak se lesznek.

2020. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Még vonulni sem kötelező, templomin sem. Kezdődhet úgy a szertartás, hogy eleve bent ültök mind a ketten. Én is így tervezem, mert páromnak nem élnek a szülei, meg amúgy sem szeretek vonulgatni, nem vagyok királylány.

De pl. szüleim esküvőjén együtt vonult anyukám és apukám, mert anyu apukája nem élt már. Ezt is lehet, hogy a vőlegénnyel vonulsz be.

2020. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy eszméletlen, hogy egy ilyen kérdésnél is pontozgatnak lefele a trollok!

Ennyi öröme van egyeseknek ebben az életben? :(

2020. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!