Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám minden este elveszi a...

.fruzsi kérdése:

Anyukám minden este elveszi a telefonomat. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 17 vagyok, viszont anyukám minden este elveszi a telefonom, holott nem szoktam hajnalokig chatelni. Ébresztőnek használom, illetve megnyugtat, hogy ott van és nem kerül más kezébe. Van rajta kód, de frusztrál, ha fogdossák. Nincs a fél tíz - lámpaoltás dologgal sem.

Ráadásképp ilyenkor le is fekszem aludni. Nem tudom hogy tudnám megértetni vele, hogy zavar. Kinevet, plusz azzal jön, hogy "tuti nyomkodom".

A húgomnál egyébként természeresen bent lehet...



2020. jan. 16. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
mi a francnak írsz éjjel a barátnődnek? alapból nem zavarunk senkit éjszaka, pláne nem barinőt. Max szólj anyádnak,de barátnő, ez kicsit túlzás nem csodálom, hogy elvették...
2020. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
nålunk is 17 fiamnak is kötelezö vasårnaptol csütörtökig 9 után telefont kiteni az előszobai asztalra töltöre ,mert iskola van de az öcsėnek is.ėn felnőtkėnt is leteszem,telefont oda ahová gyerekėt teszem .
2020. jan. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Már miért ne írhatna éjjel a barátnőjének? Egyrészt le lehet némítani, tehát ha a másik fél aludni akarna, tudna, de ha meg fent van, miért ne segíthetne a barátnőjének?
2020. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Én érdemben nem tudok hozzászólni, de velem is ugyanez van, mintha a saját soraimat olvastam volna! 16 vagyok, minden este fél 10kor lámpaoltás és telefon elvétele, persze a húgom addig van fent ameddig akar. Én ha kérdezem anyámat hogy ez hol igazság, hiszen tudja hogy nem neteznék hajnalig, csak annyit válaszol hogy nehogy fáradt legyél ezért aludnod kell. Hát kösz ha fáradt lennék akkor magamtól is korábban aludnék.


Na mindegy, csak annyit akartam mondani hogy kitartást, nemsokára 18 leszel és akkor elköltözhetsz jó messzire. Én is már ezt tervezem:)

2020. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes család, ahol egy éjjeli pánikroham miatt nem a szülőhöz fordul segítségért valaki..."


Vártam,hogy mikor fog másnak is feltűnni. Kérdező,beszéltél a pánikrohamról anyukádnak? Már úgy értem,hogy őszintén,azért,hogy megnyugtasson,nem azért,hogy adja már végre vissza a telefont. Mert talán ezt jobb vele megbeszélni,ne csodálkozz,hogy nem ért meg,ha egyszer nem avatod be egy ilyen fontos dologba. Ha ez tényleg pánikroham volt,akkor az legyen a legkisebb bajod,hogy "fogdossák a telód.

2020. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

"nemsokára 18 leszel és akkor elköltözhetsz jó messzire. Én is már ezt tervezem:)"


Nem bántásból,de pénz honnan lesz hirtelen 1-2 év alatt a nagy költözésre? Van annyi félretett zsebpénz,amiből akár házat is lehet venni? Vagy amiből fizetni lehet az albit addig,amíg melót találtok?

2020. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

,,Nincs a fél tíz - lámpaoltás dologgal sem." - 17 évesen fél tízkor lámpaoltás? Én annyi idősen olyan is volt, hogy éjfélkor házit írtam. :D


Vagy pl az este is éjfél felé feküdtem le. Nem tudtam aludni. Így inkább nekiálltam a német ppt-nek s közben ment egy filmletöltés. Ma meg mentem iskolába, s első órán még táblánál is voltam (magamtól). Hol itt a baj?


,,Egyik éjjel pánikrohamom volt egy álom miatt és egy barátnőm próbált megnyugtatni." - Tényleg? :D

2 éve egyik barátom rámírt 23:00 után, hogy másnap megyek-e vele a szomszéd faluba, mert csoportmunkájuk van házinak, s jó lenne ha miközben illusztrálom a verset ők videóznák s majd felgyorsítsuk. (meg különben is jó ötleteim szoktak lenni ilyen téren) Én nem írtam vissza, mert akkor már ki szoktam húzni a netet, így egy kis idő múlva felhívott. Én meg csak így: ,,Te nem szoktál aludni??" :D Másnap aztán megbeszéltük.

Ti éjjel hogy chateltek csak úgy? Ráadásul csak egy álomról?


,,Nem tudom hogy tudnám megértetni vele, hogy zavar. Kinevet, plusz azzal jön, hogy "tuti nyomkodom"." - S ha egész este is nyomkodnád mi lenne. Mindjárt nagykorú leszel, esetleg egyetemre is mész. Ott is el akarja venni tőled? Nem 10 éves vagy... (Én emlékszek hogy már 12 évesen szerdánként 22 óra utánig néztem a Naruto-t. Semmi bajom se lett...



Állj ki magadért. Ha most hagyod magad 20 évesen is mindig megszabják, hogy mit csinálhatsz...

2020. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 koleszra gondoltam, olyan egyetemre menni ahol felvesznek koleszba, emellett igen, amióta betöltöttem a 16ot azóta dolgozok is, és tervezek egyetem mellett is valami kis diákmunkát csinálni hogy legalább egy szobát ki tudjak venni. Hidd el ha valaki nagyon el akar költözni otthonról megoldja.
2020. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
OFF:pánikroham esetén (már ha valódi), nem telefonozni fogsz, hanem kapaszkodsz az életbe. Mikor először volt, meg voltam győződve, hogy meg fogok halni. ON
2021. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!