Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "mérgező szülők" vagy tényleg...

"mérgező szülők" vagy tényleg rossz döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Férjemmel a mamámnál, anyunál élünk. Külön az emeleten. Természetesen a számlák nagyobb részét mi fizetjük, külön főzünk, mosunk, stb. Gyűjtögetünk mellette, hogy mielőbb külön házat vagy lakást tudjunk venni. Azonban ezt ellenzik, hogy külön menjünk, mert minek nekünk ház, ha ezt úgy is örökölöm egyszer, így ne költsek,illetve fél, hogy egyedül lesz és megfullad, mert beteges a mama. Anya meg nem mindig van mellette, mert a pasijánál van sokat. Igazából így én gondozom a mamát is. Pedig van egy lánya és egy fia is, aki nem itt él mondjuk. Kicsit bűntudatot kelltenek, hogy szeretném külön önállóan élni az életem a férjemmel. Ez nem azt jelenti, hogy elfelejtem őket.

Szerintetek? Mást is nehezen rn engednek el?

29/N


2020. jan. 16. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
A mama csak fél, hogy nem lesz, aki ellássa, mert pontosan tudja, hogy a gyerekei nem fogják, és a házzal zsarol. Ne hallgass rá. Gyűjtsetek önerőre, és mihamarabb költözzetek.
2020. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Költözzetek! Nem a te dolgod gondozni a mamát, főleg úgy, hogy nem is te öröklöd a házad.

Fiatal vagy még, élj! Nem a te dolgod gondozni a nagyanyádat, hanem a gyerekeié.

Ha pedig sejti, hogy ez nem fog megtörténni, akkor adja el a házat és fizessen belőle egy helyet az öregek otthonába.

2020. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Gyűjtünk természetesen, aztán mielőbb mennénk, ahogy tudunk egy biztos helyre.

2020. jan. 17. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!