Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiam pszichologusa közölte...

Fiam pszichologusa közölte velem, hogy az apja lelkileg rossz hatással van rá, szerinte az eltilás lenne a legjobb döntès!?

Figyelt kérdés
Fiam 7 èves a pszichologusa kèrdezgette a családjáról, de apjánál mindig csendben marad, hallgat szükszavú. Elváltunk 4 ève 2 hetente van láthatás, ez alatt azt gyanítja a pszichologus, hogy teletömi hülyesègekkel, ès a viselkedèse se jó. Volt valaki ilyen cipöbe? Mi a legjobb a gyereknek? Van egy 5 èves lányunk is a pszichologus öt is fèlti hogy kijön rajta is ez a fajta szorongás.

2018. nov. 13. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Bemész a gyamügyre és jelzed mi a helyzet, a pszichológus szakvéleménye alapjan ha elfogadják, talán van esély a felügyelt láthatásra.
2018. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Hála az égnek, egy pszichológus, aki a gyerekekre is gondol. Vannak normális szülők, akik válás után tökéletesen meg tudnak egyezni a gyerekekkel kapcsolatban, csak a legjobbat akarják nekik, de léteznek nagyon elmebeteg emberek is akik szépen fokozatosan leépitik a gyereket, mert teletömik a fejét azzal, hogy a másik szülőt vádolják és befeketitik, ezzel elérve, hogy a gyerek ellene lesz mindenben és az szenvedés lesz neki, teljesen széttörik a személyisége, utálni fogja önmagát. Én nem tudom, hogy milyen a te gyerekeid apja, de én a tesómmal idegroncsok voltunk mindig amikor jött a találkozás apával, és nagyon megittuk a levét az örökös manipulációknak és a lelki terrornak amit eleinte két hetente, majd minden nap részesedtünk belőle. Halgass a szakemberre, nem tudom, hogy milyen vizsgálaton volatok, hogy az apuka is ott volt-e, de ő biztos jól átlátja ezt a helyzetet. A gyerekeidre gondolj.
2018. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Igen, az lenne. Ez a szakvélemény fontos, és a gyámügyre kéne menned vele. Csak a kicsikre gondolj.

Amúgy te ismered a volt párod.

2018. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

A pszichológusok annyit sem érnek, mint a papok. Ha egy orvos leír egy diagnózist, akkor annak súlya van, később perelni lehetne, ha téves diagnózist állított fel.


Egy pszichológus nem ír le neked semmit, csak a levegőbe beszél. Ehhez mérten lehet komolyan venni...

2018. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem ártana egy másik pszichológus szakvéleményét is kikérni, nem csak egyre hallgatni. Más részről te is ismered az exed.
2018. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
A kicsi miért került pszichológushoz? Fura nekem ez a dolog hogy "a pszichológus gyanítja , hogy teletömi hülyeségekkel"... Milyen hülyeségekkel? Miből vonta le ezt a következtetést? Kétlem hogy emiatt elvennék az apától a láthatást. A rossz viselkedés sokféle dolog következménye lehet. a doki megfogalmazása meg..... Hát nagyon nem szakmai. Nem indoklás a gyámügy felé. Az meg hogy előre félt egy nem szorongó gyereket, simán utalhat arra is hogy szépen át akar csalni a magánpraxisába, ahol egy rakás pénzt legombolhat rólad. Röviden és velősen. valami nagyon nem stimmel. Ne hagyd hogy kihasználják a gyereked iránti szereteted, és féltésed. Jó lenne ha fenntartásokkal kezelnéd a dokit. A gyerek lehet simán bizalmatlan is vele szemben.
2018. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
87%
A volt férjem nárcisztikus személyisegzavaros.A válás alatt jártunk pszichologushoz, azt mondta, jobb lenne, ha ezzel az apával nem tartaná a kapcsolatot a gyerek.Reméltem, hogy változás lesz.Sajnos negatív irányba.Kertem a pszichót írja le.Ja, azt már nem.A gyámügyön azt mondták ők megkérhetik az igazságügyi szakértőit a gyerekről.Hosszadalmas tortúra, nem a gyereket védi a törvény.
2018. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha az életedben jelentős változást akar egy szakember, mindig érdemes másodvéleményt kérni. Orvosnál és kőművesnél egyaránt, pszichológusnál meg pláne így van.
2018. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Így fogalmazott a pszichológus, hogy "teletömi hülyeségekkel"? Ha igen, nem valami profi. Más miatt is lehet csendes, ha szóbakerül az apja. Ahogy valaki írta, te elvileg ismered a pasit. Adott rá okot, hogy elhidd a pszichológus következtetéseit? A kisfiú akkor is csendes az apával kapcsolatban, ha othon van?
2018. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

"Fiam 7 èves a pszichologusa kèrdezgette "


Mióta van saját pszichológusa egy 7 évesnek??!

2018. nov. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!