Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek erről anyának,...

Hogy beszéljek erről anyának, ha nem akarom, hogy tomboljon? Találjak ki valami hazugságot?

Figyelt kérdés

Egy hétvégét az apám főnökével töltöttem.Azóta találkoztunk párszor és nem is ez a baj,hanem hogy anya látja rajtam,hogy valami történt.Igyekszem nem máshogy viselkedni,de jól ismer és nem tudom,hogy mi a fenét mondjak neki.

Ha elmondom,akkor tombolni fog,cirkusz lesz.De ha hazudok és rájön,akkor még nagyobb lesz a baj.

Még sosem volt barátom,de eddig is mondta,hogyha lesz bármi,akkor mondjam el.Szerintem nem pont ilyesmire gondolt,ráadásul a pasi is mondta,hogy jobb lenne,ha ez inkább köztünk maradna és ezzel én is tisztában vagyok.



2013. okt. 1. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idõsek vagytok?
2013. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
2013. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Őszintének kell vele lenned. Lehet, hogy tombolni fog, sőt biztos.. De jobb ha megmondod neki az igazat és akkor ő is el fogja fogadni (idővel..) Amúgy a pasi miért mondta, hogy maradjon köztettek?? Hány évesek vagytok?? A férfi házas?? És édesapád se tud erről semmit?? Mert ha esetleg apukád tud valamit erről akkor meg lehet próbálni, hogy Ő beszéljen az anyukáddal.
2013. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én 18 leszek hamarosan,ő 34 éves.
2013. okt. 1. 20:21
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem házas,se volt feleség,se gyerekek nincsenek.Egyedül él.

Apa se tudja és nem is szeretném,hogy megtudja.

2013. okt. 1. 20:23
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
"ráadásul a pasi is mondta,hogy jobb lenne,ha ez inkább köztünk maradna " dúlhat a szerelem a fickó részéről...amúgy a neje hogy van?
2013. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
17 éves kislány, 34 éves férfi. Megkapta amit akart és kész. Ne siránkozz!
2013. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, téged csúnyán kihasznált a pasi. Egy 34 éves férfi komoly dolgot alapból nem akar egy 17 éves kislánytól, mert 17 évesen még gyerek vagy. Szerintem ne találkozz többet a pasival, és apukádnak ne mond meg, mert a végén elveszti az állását.
2013. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

miért kellene elmondanod?


ez most vagy kamu, vagy nem is tudom...



nem embert öltél hálistennek.



mondd meg muterodnak, hogy találkoztál egy sráccal, tetszik neked aztán kész. lehet, hogy lesz valami, aztán később azt mondod, hogy mégsem lett semmi az egészből.



az meg egy másik dolog, hogy majd éghet az arcod, ha esetleg összefutsz apád főnökével úgy, hogy apád is ott van.

2013. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Az én egyik ismerősöm 15 évesen ismerkedett meg a 30 éves párjával. Azóta eltelt 6 év és már házasok, de mondanom sem kell, hogy mit gondoltak a szülők, hiszen ő még csak kiskamasz volt, míg a srác egy érett, felnőtt férfi. Nálatok kicsit kevésbé kirívó mert már 18 vagy, de korkülönbség hasonló.


Viszont azt is vedd számításba, hogy apád főnöke, és mi lesz ha rosszul sül el a dolog..gondolom nem szeretnéd ha apádnak emiatt kellene más állást keresnie, mert kirúgják, vagy mert elvi okokból felmond. Amúgy ha lenne tartás a pasiban akkor nem kérné, hogy titkolózz!

2013. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!