Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatja egy anya a...

Hogy mondhatja egy anya a fiára, hogy nem túl szép-jóképű?

Figyelt kérdés

Sajnos ez pecsételte meg a nőkkel való viszonyomat. Az egyetemig nem is mertem a nők közelébe menni, ott is a csajok szedtek fel, én nem léptem, csak barátkoztam. A kapcsolatok azóta is nehézkesek mert soha nem érzem elég jónak magamat. Mégha a csaj is szed fel, előbb utóbb elkezdek azon rágódni, hogy mit akarhat egy ilyen jó nő egy ronda férfitól? Vajon mikor veszi észre, hogy csúnya vagyok? Vajon megcsal?

Anyám 3 diplomás, 3 nyelven beszélő elismert ember. Mindenki egy keményen dolgozó de közben minta anyának ismeri. Állandóan azt kapom meg, hogy milyen szerencsés vagyok.

Ehhez képest gyerekkorom óta azt mondja rám, hogy nem vagyok túl szép, a jóképűség nem tartozik az előnyös tulajdonságaim közé, inkább gyúrjak a belsőmre mert soha nem lesz nőm vagy az is csak meglop majd. Bármikor mentem haza az aktuális divatos hajjal a fodrásztól, megjegyezte, hogy hát jónak jó, de nem lettél szebb tőle fiam. Rendszeresen kapom hogy nem vagyok egy Brad Pitt vagy Chris Pratt.

Ha van barátnőm és csinosabb, anyám beszól, hogy mit láttál meg a fiamban? És azt hiszi ez vicces, amikor senki nem nevet rajta. Már beszéltem vele erről, de azt mondja ő egy őszinte ember és nem fogja áltatni a saját fiát. Ő az élet vastörvényeire nevelt és annak része, hogy minden a szépeknek jut, a csúnyák meg szenvedhetnek.

A barátnőim szerint viszont nem is vagyok csúnya. Amikor felhozom a témát, kivétel nélkül mindegyik azt hitte eddig, hogy 175 cm magasságomról van szó. Amikor mondtam, hogy az arcom a bajom, akkor nevettek hogy hülye vagyok.

Szerintem sem vagyok egy jóképű macsó, átlagosnak látom magam, de sok képen egész jóképű vagyok. Legalábbis néha azt látom ha jó volt a fotós.

Miért tesz ilyet egy anya a fiával?


2020. jan. 21. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Az anyad tuti elhiszi magarol, hogy jol csinalja amit csinal. Hat nem. Gonosz.
2020. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
És hol van apád ill. mit mond az anyáddal élő férfi ??
2020. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább örülj hogy a csajok szednek fel téged, akkor mégsem lehetsz egy bányarém, valamit nagyon vonzónak találnak benned. Ez nem sok férfinak adatik meg, hogy bukjanak rá a nők. Anyádat meg tojd le, biztos irigy rád, meg a barátnőidre. Amúgy elvált, vagy miért ilyen ?
2020. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%

Anyukád nyilván közel áll az Aspergerhez, ezért nem fogja fel, h ez gáz.


Nekem mindig azt mondta, okos még lehetek, de szép sose. Mondjuk az én anyám egy bunkó paraszt.

2020. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Valakivel azért tesznek ilyet, mert azt akarja anyuka, hogy a gyerek majd mindig vele éljen és ne legyen kapcsolata.
2020. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Úgy, hogy nem vak és felismeri hogy nem szép a gyereke.

Sokkal rosszabb amikor úgy néz ki a gyerek, mintha a Sziklák szeme film szereplője lenne és az anyja a világ legszebbjének mondja. Mindenkinek mutogatja és elvárja, hogy istenítség, facebookon is nyomatja a kis mutánst.

2020. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Egy dolog az őszinteség, és megint más valkinek a rendszeres verbális földbe tiprása, kedves anyukának helyeslő kommentelők.
2020. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég...akik itt lelkesen bólogatnak az anyjának, ti akkor a saját párotoknak is kijelentitek, hogy “hát drágám, jó ez a ruha, de nem vagy szebb tőle” vagy a gyereketeket is így degradáljátok?

Meg annyira bírom, mikor valaki csak a másik véglettel bír támadni, mert érvei nincsenek -.-“ szerintetek az istenítés és a kérdező anyja által művelt földbe tiprás között nem létezik SEMMI?

Egyáltalán miért kell újra és újra lefikázni egy átlagos életet élő embert a külseje miatt? Az élet nem szépségverseny. Nem mellesleg lefogadnám, hogy a kérdező nem is csúnya, ha már több barátnője is volt, és ráadásul a lányok hajtottak rá.

2020. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
37%

#16


Sziklak szeme szereplo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2020. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%

Erre mondják, hogy a diplomával empátia nem jár...


Nem lehet, hogy olyan rokonnak a kinézetét örökölted, akit annak idején utált, mint a rosseb? Anyós, nagynéni, testvér,stb.? 90%-ban akkor szoktak ilyen bunkóvári bunkó parasztok lenni az emberek szülőként.

2020. jan. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!