Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam fel anyámnak, a...

Hogyan hozzam fel anyámnak, a füllyukasztást? 17l

Figyelt kérdés

Még anno megígérte, hogy egy nyáron, de az a nyár két és fél éve elmúlt. Tudja, hogy nagyon szeretnék plusz lyukat a fülembe, de folyamatosan halogatja.


Hogy hozzam ismét szóba?


2020. jan. 26. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell szoba hoznod. Nagylány vagy már. Csinaltasd meg és kész
2020. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha már eddig vártál, megvárhatod, míg betöltöd a 18-at, akkor már nem kell az engedélye.
2020. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki adna választ a KÉRDÉSRE? Nem tippeket kértem, hogy mit csináljak, vagy várjak-e....
2020. jan. 26. 15:29
 4/10 anonim válasza:
92%
Csak menj oda hozzá, vagy ha akad bármilyen jónak tűnő alkalom, akkor mond neki, hogy már mióta csak halogatja, de te már egy konkrét választ szeretnél.
2020. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, emlékszel, beszéltünk rola hogy szeretnék meg egy lyukat a fülembe. Jövő héten megcsináltatnám.
2020. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

-Szia anyu! Mit csinálsz ma?

-Semmit miért?

-Mert akkor most elmehetnénk megcsináltatni a füllyukasztást amit megígértél.

2020. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia anyu, most éppen nem fáj semmim, arra gondoltam nyomathatnank a fulembe egy lyukat kezdesnek
2020. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy leírtad. Nagyjából tudod mikor van szabadideje, kérj akkorra időpontot és ennyi.


Egyedül is elmehetnél tényleg. Én 15 évesen a köldökömet szúrattam át.

2020. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy plusz fülbevaló nem nagy szám. Szóval nyugodtan megcsináltathatod egyedül is. Nem arról van szó, hogy kék hajat szeretnél, vagy fültágítót. Én annak idején magamnak szúrtam ki a fülemet.
2020. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedves anyam szeretnek egy plusz lyukat a fulembe,es szeretnem ha teis megtenned,velem egyut,mert olyan jol nez ki,nekem nagyon tetszik
2020. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!