Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges az ilyen kapcsolat?...

Egészséges az ilyen kapcsolat? Van valami pszichológiai háttere?

Figyelt kérdés

Állítólag minden férfi látja a lányában a NŐT. Tehát felfedezi a lányában a szexuálisan vonzó testtájakat.

Ez csak engem tölt el rémülettel? Még ha nem is tesz semmit fizikálisan, csak a puszta gondolat.

Bízom benne, hogy ez nem minden apára igaz.


Tud erről valaki valamit mesélni? Köszönöm előre is.


2020. jan. 30. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
91%
Baj van ha az apa látja a lányában a szexuálisan vonzó nőt!
2020. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nekem nevelőapám volt, de soha nem kezelt "nőként".
2020. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Olvastam egyéb fórumokon, de itt a Szexualitás kategóriában is, hogy sokan egyetértenek ezzel és szerintük semmi baj nincs, amíg a vágyaik nem fajulnak tettlegességig.

Szerintem egyáltalán nincs rendben.

2020. jan. 30. 16:46
 4/57 anonim ***** válasza:
58%
Ha az ember megrémül saját magától, ott már tényleg van valami baj. Egészséges lelkületű ember képes kontrolálni érzéseit és vonzalmait is.
2020. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
94%

ez hülyeség. egy apának tök semleges a saját lánya, még akkor is, ha netán meztelenül látja maga előtt.


akinél nem így működik, és netáűn szexuális vágyakat is ébreszt benne, ott bizony gond van.

2020. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

“Ha az ember megrémül saját magától, ott már tényleg van valami baj”

Nem vagyok apa, de még csak férfi sem vagyok, ha rám céloztál.

2020. jan. 30. 16:57
 7/57 anonim válasza:
51%

Ez borzalmas beteg es gusztustalan. Ez olyan mintha a fiu a sajat annyaba latna a not, vagy ha az anya a fiaban a pasit pl.

A sajat csaladtagjai iranti szexualis vonzalom meg csak elmeleti sikon sem valosulhat meg normalis embereknel.. Az ilyeneket lakatlan szigetre zarnam es agyonlonem. Ez a szexualis aberraltsagnak a legdurvabb pontja. Ennel az animal sex pisi kaki sex homokosok is kulonbek..

2020. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
83%
"Állítólag minden férfi látja a lányában a NŐT. Tehát felfedezi a lányában a szexuálisan vonzó testtájakat." Csak a beteg állatok.
2020. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
97%
Ebben az értelmezésben, ahogyan írod, csak a beteg elméjű emberek látják a lányukban a nőt. Abban az értelemben viszont láthatják, hogy egy szép, csinos nő lett belőle, és erre büszkék, de ebben nincs szexuális töltet.
2020. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom ez testvérek között is igaz akkor mi? Hülyeség.
2020. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!