Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges az ilyen kapcsolat?...

Egészséges az ilyen kapcsolat? Van valami pszichológiai háttere?

Figyelt kérdés

Állítólag minden férfi látja a lányában a NŐT. Tehát felfedezi a lányában a szexuálisan vonzó testtájakat.

Ez csak engem tölt el rémülettel? Még ha nem is tesz semmit fizikálisan, csak a puszta gondolat.

Bízom benne, hogy ez nem minden apára igaz.


Tud erről valaki valamit mesélni? Köszönöm előre is.


2020. jan. 30. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Tegnap este még volt itt egy válasz, ami tökéletesen ábrázolta mi az aggodalmam tárgya.

Valami olyasmi volt, hogy semmi probléma nincs azzal, ha látják a lányukban a nőt, meg ha az ölükbe ül a gyerekük, bizony fel fog állni az a bizonyos.

Nagyon kár, hogy törölték, akkor talán nem én lennék az elsődleges célpont itt mások szemében, hanem felfognák mi miatt született a kérdés. Köszönöm azoknak, akik el tudtak tőlem meg a vizionált családi hátteremtől vonatkoztatni és a kérdésre válaszoltak.

Egyébként a pszichológiai háttérre vonatkozóan utolsó: a gyerek az gyerek, magad is írtad, hogy ők nem a szexualitáshoz kapcsolják még a dolgokat. Nekem arról írj pszichológiai megközelítést, mikor egy felnőtt, tudatos férfi tartja teljesen normálisnak, hogy méregeti a lányát.

Elnézést kérek a kérdésben felmerülő “állítólag minden férfi” szóhármasért, de nem én találtam ezt ki, hanem ezt írták. Biztos vagyok most már, hogy van olyan férfi, aki nem így gondolkodik/érez, de aki igen, az miért érzi teljesen normálisnak? (Márpedig nagyon sokan így gondolják, de csak anonim oldalon fogják merni kimondani.)

2020. jan. 31. 10:23
 42/57 anonim ***** válasza:
44%
A gyakori a magyar társadalom kb 5%-át képezi le. HA az tt írók 90%-a normális is akkor se mond el semmit.
2020. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyébként troll volt aki azt írta, hogy ha a lánya beleül az ölébe akkor feláll neki. Legalábbis nagyon remélem hogy troll volt. Ijesztő hogy léteznek ilyen undorító beteg korcsok
2020. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
ijesztő bizony de sajnos nem lehetetlen.
2020. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
26%
Azért az tök vicces, hogy a #13 hozzászóló fel van pontozva (teljesen jogosan, mert tökéletesen leírta VALÓSÁGOT!), én meg, aki egyetértésemnek adtam "hangot", jól le lettem pontozva. Nem maga a pontozás/értékelés/akármi zavar, hanem a kib..tt nagy következetlenség és az, hogy a gyk látogatóinak igen nagy százaléka egyszerű szövegértésre is képtelen/alkalmatlan. Ennyi beteg elme max. egy diliházban fordul elő.
2020. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Törölték a szexualitás kategóriában talált kérdést, ami alapján felmerült az egész történet.

Nagyon szép és jó a 13-as válaszoló válasza, de nem erről szólt igazából a kérdésem. Igen, úgy kéne egy egészséges felnőtt embernek gondolkodnia, de a kérdésem arról szól, mikor nem csak objektíven látja szépnek, hanem szexuális vonzalommal is párosul, és ezt azzal magyarázzák, hogy hát férfiak, nem baj, amíg nem történik semmi fizikai kontaktus.

Engem ez zavar. Konkrétan ez. Erre kaptam a legkevesebb reakciót, vagy ha kaptam, kimerült annyiban, hogy én vagyok a beteg, amiért ilyet feltételezek bármelyik férfiról. Mindegy is, azt gondolok amit csak akarok úgyis.

2020. jan. 31. 14:34
 47/57 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy tényleg elég durva hogy téged támadnak kérdező, mintha a te véleményed lenne az, hogy normális a férfiak részéről hogyha a saját lányukra izgulnak. Elég sok fogyatékos van, nem tudnak szöveget értelmezni, aztán ide hányják a hülyeségeket, illetve téged bántanak.


Amúgy sajnos biztos vannak ilyen férfiak, de azok egyértelműen betegek. Szülőnek semmiképp nem valók. Rémisztő.

2020. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
14%
# 45 nyugi engem is lepontoztak. Nekem sem tetszik ám ez , de sajnos ez a valóság.
2020. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
49%

"Állítólag minden férfi látja a lányában a NŐT. Tehát felfedezi a lányában a szexuálisan vonzó testtájakat." - miért ne látná, ha egyszer van szeme? A látás nem szelektív.

"Ez csak engem tölt el rémülettel? Még ha nem is tesz semmit fizikálisan, csak a puszta gondolat."

Nem csak téged, valszeg az összes vallási fanatikust meg hasonló szerzetet.

Tudod, engem meg az tölt el rémülettel, ha egy szülő NEM LÁTJA a felserdült gyerekében a nőt/férfit. Ugyanis az fogja tizen-évesen kisgyerekként kezelni, meg mindentől tiltani, korlátozni, és ezzel valóban mérhetetlen károkat okozni a gyereknek.

2020. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó!

Te most vagy nem értetted meg a lényeget, vagy pont, hogy belőled lesz egy nagyon rossz szülő. Akárhogyis, vagy ostoba vagy, vagy beteg, úgyhogy ne vállalj gyereket.

2020. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!