Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges az ilyen kapcsolat?...

Egészséges az ilyen kapcsolat? Van valami pszichológiai háttere?

Figyelt kérdés

Állítólag minden férfi látja a lányában a NŐT. Tehát felfedezi a lányában a szexuálisan vonzó testtájakat.

Ez csak engem tölt el rémülettel? Még ha nem is tesz semmit fizikálisan, csak a puszta gondolat.

Bízom benne, hogy ez nem minden apára igaz.


Tud erről valaki valamit mesélni? Köszönöm előre is.


2020. jan. 30. 16:22
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
70%
Én ott szoktam abbahagyni a cikket, amikor vmelyik híresség azt mondja, hogy a papa szerelmes a lányába... Itt csapom össze az újságot és megyek tovább...
2020. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
43%
#13 fogalmazta meg a legtökéletesebben, szóról szóra ezt tudtam volna én is leírni. Nem kell ettől rémüldözni, az a beteges dolog, mert olyasmit magyarázol bele, ami nincs.
2020. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a kérdező a majdnem nagykislány, és kissé paranoid téveszméi vannak.

Vagy az anyuka válást előrevetítő mentális problémája.

2020. jan. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
44%
Vagy nem hülye, és tudja milyen selejt némelyik férfi. Hogy leszarja ki az, csak lyuk legyen rajta.
2020. jan. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan, a kérdező attól fél, hogy vannak ilyen gusztustalan férfiak. Sajnos be is bizonyosodott, hogy vannak. Undorító.
2020. jan. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
58%

Többen említették a gyerekek érzéseit is. 3-6 éves kor körül teljesen normális mikor a gyermek az ellenkező nemű szülőjéhez vonzódik,szexuális impulzusai rá irányulnak. Az Ödipusz/Elektra konfliktus során a másik szülővel rivalizál. Freud szerint ezután következik a kasztációs szorongás (a gyerekek félnek a bosszútól),és végül az azonos nemű szülővel azonosulnak, felveszik az értékrendjét stb...

A "ki lesz a férjed/feleséged ha nagy leszel" kérdésre az ennyi idős gyerekek általában úgy válaszolnak,hogy "anya" vagy "apa".

2020. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó veled is nagy a baj. Milyen szexuális impulzusai vannak szerinted egy 3-6 éves gyereknek? Idióta.
2020. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
75%
26 éves a lányom. Mindig a kislányom látom benne. Akire büszke vagyok. Sosem a nőt.
2020. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
83%
#37: A kérdező a pszichológiai háttérről kérdezett,én csak leírtam ami a nagykönyvben is benne van. Persze egyszerűbb leidiótázni a másikat,de inkább tessék előkapni egy fejlődéslélektan tankönyvet,utána nézni a pszichoszexuális fejlődésnek...
2020. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként nem egy gyerek van aki óvodás korban önkielégítést végez (persze ezt csak később fogják a szexualitáshoz kapcsolni a fejükben). De itt van egy hosszabb cikk:

[link]

2020. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!