Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem úgy hogy apám nem...

Miért érzem úgy hogy apám nem olyan mintha apám lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Apám csak magával törődik, állandóan morcos, ha nem körülötte forog a világ, igazából az egész családot maga ellen fordítja szinte, anyukámmal 20 éve házasok, szeretik egymást, de velünk nem igazán foglalkozik, anyám is érzi ezt, mert őt is elhajtja a morcosságával, megvagyunk úgy mint eddig, csak nem érzek szinte apai szeretetet, olyan mint egy férfi aki csak velünk lakik. Mielőtt valaki félreértené, családbántalmazásról szó sincs.. Csak bánt a dolog hogy ez így megy mióta a fejemet tudom. Öcsémmel úgy ahogy kijön ő 13 éves, én 18 éves vagyok, nővérem pedig már 20 éves dolgozik, szinte önálló csak még velünk lakik. Nyaralásokkor nagyon jó fej tud lenni, tényleg mintha haverok lennénk, akkor nagyon csípem, de ilyenkor mint akibe az ördög bújik vagy én nem is tudom..

Köszi a segítségeket. Valami eszembejut közben majd írok még dolgokat.

18/f



2020. febr. 3. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

mióta a fejedet tudod? mióta az eszedet tudod!

öregszik és rosszul viseli

olyan, mint egy morcos kamasz

beszélj vele, neki mondd el, hogy mennyire más, amikor nyaraltok, hogy tudja, azt szeretnéd, ha máskor is olyan lenne

kérdezd meg, hogy mi az oka, hogy hétköznap morcoskodik

és figyelj jól a válaszra (ami lehet, hogy csak jóval később áll majd össze - talán az ő fejében is)

ne mondj le róla, jó fej ő igaziból

2020. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes a melója, emiatt már észre sem veszi, hogy hogyan viselkedik. Több kiruccanás kell vagy közös filmnézés, valami ami kirántja a hétköznapi pörgésből.
2020. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismeros a helyzet, nálunk is ez van sajnos, már én elfogadtam hogy ilyen, nem fog változni... 22/L
2020. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!