Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem beteges, hogy...

Csak szerintem beteges, hogy 32 éves létemre most irányítani akarnak a szüleim?

Figyelt kérdés

2 éve szerencsére sikerült elköltöznöm otthonról egy saját házba. De úgy néz ki ez sem elég ahhoz , hogy leakadjanak rólam a szüleim. Napokba is eljöttek hozzám, hogy ők nyár végén utaznak ki szüleikhez külföldre és már megígérték , hogy én is ott leszek. Mikor közöltem a kedves anyámmal , hogy ez nem így megy, mert nekem van családom munkám akkor egyből leugatott, hogy milyen szívtelen vagyok meg, hogy a nagymama már eleve nagyon idős lehet hogy most még utoljára láthatna stb...


Pedig ezerszer mondtam, hogy a nevemben senkinek ne ígérjen semmit. Egyrészt a jelenlegi munkám nem olyan hogy hetekre csak úgy elutazhatok bárhova. Másodszor pedig nevelnem kell a kislányunkat. Páromat meg nem hagyom magára mert az okos anyám kitalált valamit.


Tudnátok valami tanácsot adni, miként tudnám a tudomásukra adni , hogy van saját életem, és nem egyből az van amit ők finganak. 2 éve ez volt ez egyik fő ok ami motivált , hogy minél távolabb költözzek tőlük. Ez az állandó irányítás parancsolgatás már az őrületbe kergetett.


2020. febr. 4. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
En azerz elmennék a nagyihoz. Azt nem mondom, hogy a szüleiddel, hanem úgy általánosságban. Jól esik az öregek el is ha szeretik őket, érdeklődnek felőlük.
2020. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!