Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irányitani akar az exem a...

Gabóca Kabóca kérdése:

Irányitani akar az exem a gyerekeinken keresztül?

Figyelt kérdés
Négy éve hagyott el 19 év házasság után második gyerekünk 4 hónapos korában.Odaköltöztette akiért elhagyott addigi közös otthonunkba én meg költözhettem anyámék nyakára.Kislányom csak 4 hónapos volt ekkor.Szombatonként ott alszik lányom apjánál de nekem is ott kell aludnom vele.Miért?4 éves a lányka igazán alhatna vele apja is.Most állandó éjszakai munkát vállalok ex meg mérges hogy akkor nem tudok ott aludni.Nem is szeretnék.Ott a nője is akiért elhagyott nekem muszáj mindenbe beleegyeznem?Azzal piszkál az ex hogy nekem kötelességem ott aludni a kislányom miatt?"Erről hallani se akarok"Ez a szövege...Nem normális az ipse vagy kontrollmániás?Szerintetek mit akarhat?Ráadásul megtudta hogy alakulóban van egy kapcsolatom egy férfival.Abba is bele akar szólni,hogy nekem csak a kislányommal kellene törődni,dolgozni ne menjek mert akkor milyen gyerek lesz az meg ilyen agyament baromságok...Szombat reggelente már rossz a gyomrom...

2018. okt. 10. 23:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszi hogy a tulajdona voltál és meg vagy is . De te engedelmeskedsz is neki !!! Miért mész a gyerekkel ott aludni? Még mindig azt csinálod amit a volt ferjed mond ! Vidd el a gyereket és ne aludj ott. Ha a gyerek nem érzi jól magát hazaviszed magadhoz . Ez nem normális dolog. Oke nem kell rosszba lenni meg az új barátnőt se kell utalni már csak a gyerek miatt se.DE te ott alszol a régi házadba az egyik szobába a gyereketekkel a másik szobába a volt ferjed az nőjével???? Neharagudj szerintem ez nem normális a gyereket is összezavarjátok milyen képet fog látni maga előtt később ha arra gondol h család házasság?! Én nagyon modern felfogással vagyok a parom volt barátnőjevel beszélgetek szívesen nem zavar az se ha ők is az utcán váltanak pár szót ....de ez ???!!! Ne csodálkozz hogy ugráltat mikor úgy ugrálsz ahogy fütyül. Mond h nem és kész!
2018. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Kirugnám a francba,jelezd amugy a gyámugynél ezt mert a gyereknek jo igy felnőni ilyen mintát lát.. Poligám a csávo vagy mi? Te nem tulajdona vagy ő elhagy te meg ne merj ujra kezdeni aludj ott ő meg ott dugja a macáját hányinger,miért nem lepődők meg h magyar férfi a fő szereplő a kérdésben,az összes ilyen a nő csak üritőkehely segédeszkőz háztartási gép lábtörlő nekik..
2018. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Válást, gyermekelhelyezési kérelmet beadtad már ugye? Ha nem mire vársz? Ha közös a ház, házasság alatt lett véve, annak a fele a tied. Kifizet, vagy fizeti a használati díjat a részedre. Meg persze fizeti a gyerektartást.

Állj már a sarkadra! Amíg lábtörlőként viselkedsz addig ne lepődj meg ha annak használnak.

2018. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ott aludni. Ha nem megy neki a gyerek altatása a láthatás alatt, akkor csak napkozben legyen ott a gyerek, éjszakára vigye haza. Ennyi
2018. okt. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy normàlis ès ezzel nem bàntani akarlak. En egyszer sem aludtam volna ott ilyen megalàztatàsban, meg mèg a nő is ott van....
2018. okt. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2018. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
B+, mondd, hogy kamu!
2018. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Bakker! Ezt nem hiszem el. Mi vagy te neki?

Ugyanis: a tulajdonának teknit. Több okból is ott kell aludnod: a gyerek ne akadályozza őt, abbaól csak az kell neki ami öröm, ami nyűg arra ott vagy te.

A másik ok: nem akarja hogy szombat este amikor épp ráérnél pasizni, más férfival dugjál.


Mit kellene tenni?

Van megállaított láthatási idő. (ha nincs akkor legyen, ha váltatok akkor a bíróság megállapította).

Ezt hajszál pontosan tartsd be és vele is tartasd be. Ami azt jelnti hogy pld, szombat reggel 9 órára ott van (és nem te viszed el a gyereket) és vasárnap 12:00-kor megint ott van a gyerekkel. Ha nem megy érte időre akkor nem kapja meg.


Ha mindenképp ragaszkodik ahhoz hogy ott aludj akkor mondjad neki hogy jó, de az új pasif veled alszik. Na az már nem fog tetszeni neki.


Nagyon brutálisan és a durván a tulajdonának tekint. Sajnos ilyen volt a kapcsolatotok, örülj neki hogy megszabadultál tőle. A függőség miatt nehéz lesz megszokni hogy önálló, szuverén ember vagy és nem irányíthat semmiben.


Állj a sarkadra mert minden kapcsolatodat tönkre fogja tenni így.


Az új nőjével pedig max 1 évig lesz együtt, mert nem minden nő tűri el hogy tulajdonnak tekintsék.

2018. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Meg kellene egyezned a gyermek apjával,hogy nem alszik nála a kislány. Te viszed a lányát hozzá vagy ő jön el érte? Ha hetente két alkalommal /vagy több,esetleg az oviból is elhozhatná stb/ akkor is szükségtelenné válna,hogy a gyerek ott aludjon.Te is dolgozol,hétvégére marad az egész heti elmaradás bepótlása /nagytakarítás,mosás,a gyerekekkel való kirándulás/. Neki nincs semmiféle joga az életedbe beleszólni:mondd neki,hogy az új társának mondja azt,amit neked! Kívánom legyél mielőbb boldog az új társad oldalán és ne felejtsd el a találkozást vele!
2018. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha látni akarja a gyereket

Majd ő elmegy érte, vagy ennyi erővel aludjon ő ott nalatok

Ha nem tetszik neki akkor menjen a pcsba...

2018. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!