Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám direkt nem érti meg...

Anyukám direkt nem érti meg amit elsőre mondok?

Figyelt kérdés

Sokszor iskola és edzés plusz különóra után hulla fáradtan bedőlök az ajtón anyám köszön és kérdezi, hogy nem vagy éhes? csináltam levst. Én mondom: köszönöm nem.


Erre anyám de biztos? Nagyon finom? Jót tenne. Én: Nem, nem vagyok éhes KÖSZÖNÖM! Erre ő: De biztoooos??? Van ilyen is!! És berángat a konyhába, mutatja a hűtőben lévő pörköltet amitől alapból felfordul a gyomrom. Erre én: Mondom, hogy nem vagyok éhes. Ezzel elintézted, hogy holnap se legyek az. (a pörkölttel) És ezeket mind udvarjasan mondom, nem úgy mint az átlag, hogy ordítok egy sort az anyámmal és akkor elhallgat. De talán itt is az a vége. 20 perc nyüstölés után kiakaszt.


És ilyenkor vagy megsértődik, vagy elenged, de akkor a továbbiakban olyan ideges lesz, elkezd idegesen mosogatni, trappol föl-alá, csapkodja a konyhaszekrények ajtajait.. A mosógép ajtaján is becsapja..


Én meg hullaként fekszem az ágyban és próbálok pihenni.


És majdnem mindennel így viselkedik. Elég idegsítő.


2020. febr. 5. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Lehet rossz neki, hogy nem beszélgetsz vele többet vagy nem fogadod el az ételét. Rosszul főz vagy tényleg nem vagy éhes?
2020. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Lakjál egyedül, ahol senki sem szól hozzád.
2020. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Örülj a problémáidnak. Becsüld meg anyádat!!
2020. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Metionin ***** válasza:
100%
Beszélgetni akar és így próbál szóra bírni.
2020. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy anorexiagyanús?
2020. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok éhes, sosem akarom megbántani. Valahogy mindent túlreagál.
2020. febr. 5. 19:45
 7/25 A kérdező kommentje:
Sokat beszélek vele, de vannak napok, amikor nincs időm semmire. nemhogy még beszélgetni. 8-kor hazaérek, bedőlök az ágyba, aztán 1-2 óra, felkelek, leckét írok és alszom. Lehet, hogy ezt nem tudja megérteni?
2020. febr. 5. 19:49
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Van egy nálam 11 évvel idősebb unokanővérem. Ha néhány napra elmegyek hozzájuk vendégségbe, ugyanezt csinálja velem egész nap. Mindennel, ami háznál van folyamatosan kínálgat, és ha megmondom, hogy már dugig vagyok, és semmit, de semmit nem birok enni, akkor isazonnal megkérdezi, hogy "de bizti?, de kicsit sem?, vagy akkor valami mást? pl.ezt, vagy amazt?..." Agyamra megy.
2020. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el, nem konnyu anyukanak lenni.
2020. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
" Mondom, hogy nem vagyok éhes. Ezzel elintézted, hogy holnap se legyek az. (a pörkölttel) És ezeket mind udvarjasan mondom, nem úgy mint az átlag, hogy ordítok egy sort az anyámmal és akkor elhallgat. " Ha te ezt udvariasnak hiszed, ku.rvára el vagy tévedve. És nem, az átlag nem üvölt az anyjával, szóval ne érezd magad jónak.
2020. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!