Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyukám...

Mit csináljak ha anyukám folyton cseszeget hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
17 eves lány vagyok 174 cm magas 60-65 kg között.Atleta vagyok, szinte minden nap járok futni anyukám mégis folyton megjegyzéseket tesz hogy most épp megnőtt a combom vagy a fenekem, meghogy egészségesen kene kinézni..pedig szerintem kimondottan vékony és sportos testalkatú vagyok, senki mas nem utalgat ilyesmikre sose, inkább dicsérni szoktak. Viszont ez nagyon rosszul esik tőle van hogy napokig is ragódom egy ilyen kijelentésén. De igazából mindig is ilyen volt es hiaba próbaltam beszélni vele erről nem lehet ra hatni folyton azzal jön hogy ő csak nekem akar jót meg kötelessége figyelmeztetni...egyébként ugyanezt csinálta a húgommal is aki anorexias is volt sok ideig

2020. jan. 22. 00:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele, így is vékony vagy!
2020. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz anyad velemenyevel. Tudod te is, hogy f@s zsagokat beszel, ne vedd fel a dolgot, mert a vilagon rengeteg ember beszel szinten f@s zsgaokat. Meg kell tanulni ezeket kizarni, nem ragodni rajtuk, kulonben nagyon sok problemad lesz ebbol.

(Valszeg irigy a neni, hogy a lanya jobban nez ki nala. Sajnos van ilyen es az sem biztos, hogy nala ez tudatos dolog.)

2020. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Pont normális súlyod van. Egyik füleden be, a másikon ki.
2020. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád pszichés beteg.
2020. jan. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Mondd azt, fogyjunk együtt.
2020. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
A srácoknak kell tetsszél, nem anyádnak.
2020. jan. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonymousreview60 ***** válasza:
49%

1. Mondd meg neki, fogyjunk együtt!

2. Inkább legyen egy nőnek kis hasa, de legyen melle, feneke!

3. A pasiknak tetszél, ne anyádnak!

4. Mondd meg neki, hogy bànt a stílusa.

És különben is, ez vagy te: [link] teljesen oké.

2020. jan. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
Esetle anyád így vezet le rajtad némi frusztrációt, vagy még így próbál téged egy kicsit kontrollálni, mielőtt végleg elveszíti a gyeplőt, mert felnősz.
2020. jan. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

A magasságodhoz pont jó az a súly. Nem vagy túlsúlyos.

Ne foglalkozz anyuddal, engedd el.

2020. jan. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%
Addig örülj amíg csak anyád mondja.
2020. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!