Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos a gyülölet amit érzek...

Jogos a gyülölet amit érzek szüleim irányába?

Figyelt kérdés

Semmit sem segítenek pedig az országban több ingatlannal is rendelkeznek(Debrecen,Nyíregyháza,Budapest belvárosában 3 lakás),söt olajként a tüzre kijelentették hogy milyen jó lesz nekem ha meghalnak annyi mindent fogok örökölni. Apám 59,anyám 49,én 31 éves. Szóval addigra én már a hajamra kenhetem az egészet 60 éves koromra.

Nem mondom ki hogy mit gondolok de legszívesebben szemem köpném öket ahányszor találkozom velük. Testvérem sem kapott semmit,évtizedekig gyüjthetünk saját lakásra illetve fizethetünk albérletet miközben szülök már az újabb lakáson gondolkodnak maguknak...



2020. febr. 10. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem kérdezed meg őket hogy nem segítenének e be?
2020. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Oldjam meg egyedül ez volt a válasz egy éve,felneveltek tanítattak a többi már nem az ö dolguk
2020. febr. 10. 13:17
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha ilyen gyerekem lenne, inkább felélném minden vagyonom, hogy egy fillért ne örököljön.
2020. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Gyűlöld csak őket nyugodtan, majd mikor nyugdíjba mennek eladnak mindent és felélik, elutazgatják a vagyont te meg nem kapsz semmit. Amúgy mégis mivel foglalkoznak, hogy ennyi ingatlanra futja nekik? Csak kiváncsi lennék, mert ez elég hihetetlen.
2020. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

A MamaHotelből kiköltöztél, de a PapaBank szolgáltatásaira igényt tartasz?

.

Az, amit az ember saját munkájával ér el/szerez meg, sokkal édesebb eredmény.

Bizonyára szüleid megdolgoztak azért, hogy a leírottjaid meglegyenek nekik.

Te abból akarsz a "szülők iránti hálád"(??)) jeleként részesülni?

Felneveltek, (kérdésed alapján rosszul), aztán még azt akarod, hogy még mindig érted gürizzenek?

.

"Jogos a gyülölet"

A gyűlölet nem jog, hanem érzelmi, mentális betegség.

2020. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Hanyszor fogod meg kiirni ezt a kerdest?!


Nekem sincs lakasom es kepzeld, ha majd 60 eves leszrk, akkor sem fog az olembe pottyanni 3-4 lakas, mert nincs! Most akkor kezdjek el gyulolkodni?

2020. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

Miért akarod hogy a szüleid a popsikád alá toljanak mindent?

Gondolom van nyomósabb okuk is csak nem mondják..Látják milyen vagy ez épp elég.

Miért nem akarsz szépen mindenért megdolgozni és ugy megszerezni ami kell? Mint mindenki más...

Ha nekem lenne ilyen a gyermekem tuti felélném az egészet mielőtt meghalok :)

2020. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az itt lévő gyűlölködők két kezüket össze tennék azért, ha gazdag családból jöhetnének és a szülők besegítenének az első ház vásárlásban. Nincsenek ilyen helyzetben, ezért inkább ők is gyűlölködnek. Szerintük a szülő akkor jó ha tanulmányai után a porontyot kidobják a házból és utána nulla támogatást kap, hadd tudja csak meg milyen érzés 20 évre hitelt felvenni. Egy jó szülő (és gyerek is) ott segít a másiknak ahol tud. A szülei nem kuporgatják a pénzt a villanyszámlára, vagy a kajára ha több kiadó házuk is van. Nem minden esetben kell a másikat támogatni, ha pl az a te károdra megy. De egy szülő aki szereti a gyerekét és megteheti az támogatja. Az itt leírtak alapján segíthetnének a gyereknek, de a magyar mentalitás szerint, "LÓFA__T"!!!

Az ember nem csak saját magának gyűjtögetheti a vagyonát, hanem a következő generációknak is alapot biztosíthat vele. De itt csak unatkozó irigyek vannak kérdező, ne törődj velük. Anyádék csak simán le se carnak titeket .

2020. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Üdv az életben.
2020. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
4-es, abszolut hihető pedig: Ismerősöm 30 éves, 5 ingatlanuk van a szüleinek: 4 darab egy nyugat-magyarországi nagyvárosban, 1 Pest belvárosban. (És még a szülői ház Bp. agglomerációban). Anyu fodrász, apu ács, vállalkozók. Nem éltek soha nagylábon, és ami összejött ingatlanba fektették szépen sorban.
2020. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!