Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Szerintetek miért...

Anyukák! Szerintetek miért zavarja anyát hogy bulizni járok, úgy hogy nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam ott a munkám, de ezerrel keresek munkát, mindennap megnezem kb az összes allas kereső portált a neten, küldök önéletrajzot rengeteget, eddig (kb másfél hónap) 2 sikertelen interjúm volt.

Nem csak fekszem otthon, minden házimunkát elvegzek, délelőttönként foylton takaritgatom, csinositgatom a házat, mosok, mosogatok, kiviszem a szemetet, teregetek, hajtogatok ruhát, pókhálót szedek, torolgetek stb stb..

Kajámat is nagyrészt a sajat penzembol veszem. Főzni szívesen főznék, de azt nem engedi anya. Cserébe sütök neki rendszeresen sütit. Minden hétvégén eljarok bulizni a barátaimmal, de nem kérek tőle sose 1 forintot se, nem allitok haza hajnalban részegen őrjöngve meg ilyenek, tehat sose zavarom őt. Öt valamiért mégis zavarja hogy elmegyek, olyan megjegyzéseket tesz hogy "munkába kéne ilyen szaporán készülni nem buliba" meg stb. De napi szinten nézek munkát a neten, olyat is szoktam, hogy 3-4 önéletrajzot teszek a taskamba es járom a környéket.. Hátha..

22/L



2020. febr. 11. 13:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lát bele bontosan mit csinálsz.


Ő nem tudja, hogy egész nap otthon vagy és aktívan próbálsz munkát találni.


(Otthon lakom, tanulok még és nem dolgozom, csak nyaranta)

Édesanyukám enegem is gyakran leszíd, hogy "tanulni kéne", mert amikor haza jön azt látja, hogy fekszek az ágyban és youtube videókat nézek.


Azt nem látja, hogy reggel 6kor kelek, vonatozok 1,5 órát, majd egyetemen végig bemegyek minden előadásra, gyakorlatra. Haza vonatozok, elmegyek konditerembe, majd tanulok kb 8-9ig.


Csak azt látja, hogy fekszem és "jól elvagyok", amikor későn hazaér és már annyira kidőlök, hogy semmi produktívat nem tudok csinálni. Csak összepakolni a holnapi napra és félórát csak úgy elleni , pihenni.


Ő is szerintem így van, hogy csak azt látja, hogy otthon sütögetsz, eljársz bulizni, jól érzed magadat és a munkakeresést meg nem csinálod komolyan.


Főleg, hogy a "munkakeresés" nem olyan folyamat amit nagyon látványosan tudnál előtte csinálni, hogy lássa hogy próbálkozol.


Ha a számítógép előtt vagy és állásokat nézegetsz és a CVdet küldözgeted különféle helyekre is csak annyit lát, hogy már megint a számítógéped előtt ülsz.


Szóval szerintem az zavarja, hogy nem látja az igazi küszködést és próbálkozást. Így a legrosszabbat feltételezi.

2020. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!