Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő, erre mi a válaszotok?

Szülő, erre mi a válaszotok?

Figyelt kérdés

SOK, itteni kérdésben és válaszban olvastam, hogy átlagban:


- 14-től mehet a cigi.

- 15-től együtt "alhat" 2 meleg fiú.

- 15-től felírat az anya fogamzásgátlót.

- 16-tól mehet a lány felnőtt, azaz piás szórakozóhelyekre.

- Oda megy továbbtanulni, ahová csak akar, akkor is , ha nettó pénz és időpazarlás a szak.


De ha ez így van, akkor miért baj, ha a lánynak érett férfi a pasija?


Vagy amit pláne nem bírok felfogni, hogy miért baj, ha a 16+ srác a tanárnőjével van együtt?



2020. febr. 11. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

4: Attól, hogy valami törvényes, még nem helyes és nem normális és nem erkölcsös.

Magyarországon első fokú unokatestvérek házassága is törvényes. De van, aki szerint nem undorító???

2020. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Te nekem mit uzengetsz, a kerdezo irta azt, nem en, a 4es....
2020. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Nézd, az pl, hogy 14 tol mehet a cigi nem azt jelenti ám, hogy anyuka oda áll a gyerek ele egy doboz cigivel, hogy itt van Jozsika, mától cigizhetsz. De nem ám! Józsika barátja, Peti, meg annak a bátyja, a Jáni cigizik és Józsika ezt menőnek tartja, ígyhát ő is cigizni kezd. Anya, apa dolgozik, Jozsika iskolaban van, aztan a haverokkal, így anya apa nem tudja ám mindenben korlátozni.

Együtt alvás nekem modnjuk pont egynemű párnál nem lenne problémás, hiszen itt legalább nem lesz senki terhes.

A fogamzásgátlóval nem értem mi a baj. Inkább kegyen terhes 15 évesén?

16evest nem szolgálnak ki alkohollal sehol, de ne zavarjon.

Igen, továbbtanulni oda megy, ahova o akar. Az o élete. Én, mint szülő elmondom higy én mit latok előnynek vagy hátránynak, de ő dönt.

A kislány és érett ferfi kapcsolat egyértelműen nem partnerkapcsolat, hanem ala-felerendelt viszony. Nem egyenrangúak.

A tanár diák viszony pedig hatalommal való visszaélés és a törvény is tiltja.

2020. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindenki, úgy neveli a gyerekét, ahogyan jónak látja. Én eléggé sok mindent megengedek a gyerekemnek, sok szülő szerint ez felelőtlenségre vall, én szerintem pedig nem, szóval nem érdekel más szülő, hogyan neveli a gyerekét.
2020. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére sem itt, sem és a való életben nem ez az átlag, hogy a szülő mindezt megengedi. Inkább azt vettem észre, hogy inkább túlféltik a gyerekeiket. Kocsival hozzák-viszik őket suliba még 15-16 évesen is, szinte meg se moccanhat önállóan. Telefonon lesik, merre jár éppen. Az meg már a ló túloldala.
2020. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező akinek olyan a szőlője hogy hagyja az általad felsorolt dolgokat azt az se érdekli kivel van együtt a gyereke, tehát magasról tesz rá ha az aktuális kan öreg.
2020. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12: akkor még a kérdező volt a 4-es. Mondjuk ez kiderül egyértelműen, hiszen ő meg 3-asra hivatkozik, ami most ő.
2020. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!