Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő, erre mi a válaszotok?

Szülő, erre mi a válaszotok?

Figyelt kérdés

SOK, itteni kérdésben és válaszban olvastam, hogy átlagban:


- 14-től mehet a cigi.

- 15-től együtt "alhat" 2 meleg fiú.

- 15-től felírat az anya fogamzásgátlót.

- 16-tól mehet a lány felnőtt, azaz piás szórakozóhelyekre.

- Oda megy továbbtanulni, ahová csak akar, akkor is , ha nettó pénz és időpazarlás a szak.


De ha ez így van, akkor miért baj, ha a lánynak érett férfi a pasija?


Vagy amit pláne nem bírok felfogni, hogy miért baj, ha a 16+ srác a tanárnőjével van együtt?



2020. febr. 11. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Tanárral együtt lenni etikátlan,ha anmyira akarják egymást,varjanak amig mar nem tanár-diák felállásban lesznek.


Lánynál idősebb pasi meg azért baj,mert féltik a gyereket hogy a férfi csak kihasználja.


A cigivel pedig nem mindenki ért egyet.

együttalvás alatt nem tudom melyikre gondolsz. Ha szex akkor ugyse tudod megallitani, ez igaz akkor is ha lány-fiu párosról van szó. Akkor meg inkább otthon csinálják.

Mivel a gyerek ugyis szexel,legalább legyen biztonságos,plussz a fog.gátló arra is jó ha rendszertelen a ciklusod.

A piás helyre nincs mit mondanom.

A tanulás meg,hadd tanulja már a gyerek azt ami tényleg érdekli.

2020. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez rohadtul nem az atlag!

Melyik szulo engedi, hogy a 14 eves gyereke cigizzen?!


Es mit tanuljon? Azt amit a szulo szeretne vagy amit o? Ki fog dolgozni majd a szakmaban? Nyilvan nem a szulo!

2020. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

3.-nak.


14.+ -tól törvényes a lány/fiú.

2020. febr. 11. 14:07
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Na errol beszeltem! :D jezus....
2020. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2020. febr. 11. 14:18
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Ne erolkodj, teljesen nyilvanvalo hogy egy felnott ferfi irta ezt a kerdest, hiaba tagadod.


Es a stilusod nagyon felismerheto, tudom ki vagy kamukerdes-kiraly...

2020. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

"SOK, itteni kérdésben és válaszban olvastam, hogy átlagban:"


Ez csak pár tini vágyálma, nem a valóság.

2020. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Nem a kora számít hanem hogy mennyire érett vannak peldaul olyan 16 évesek is akik felérnek egy 18 éveshez is

De én 16 vagyok és én elfogadhatatlannak tartom az ilyeneket hogy 14 évesen cigizni akar.

15 évesen még nem tudják eldönteni hogy tényleg melegek e, és ilyenkor még nem kéne az ilyeneket engedni.

Szorakozohelyre se menjen hiába a kora ha nem elég érett.

Azt viszont hogy mit akar tanúlni abba meg a szülőnek nem kéne beleszólnia mert azt csak a gyerek tudja hogy mivel akar majd foglalkozni.

2020. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én ezekkel nem értek egyet.

Ne cigizzen. Nyilván fog, ha akar, de nem fogom direkt engedélyezni.

Én sose aludtam fiúnál, nem is vittem haza fiút. Totál kényelmetlen az egész családnak. Nem a szex miatt. Tudom, azt lehet nappal is. :)

Nem engedném, hogy a lányom ilyen fiatalon hormonális fogamzásgátlót szedjen. Nem veszélytelen. Máshogy is lehet védekezni. Pl. óvszer jobb is, mert nemi betegség ellen is véd.

Mehet szórakozóhelyre, de fiú is, nemcsak lány :) Tudja, hogy a határ.

Azt nem lehet előre tudni, hogy mi lesz pénzpazarlás.

Érett pasija? Arra gondolsz, hogy valami öreg lúzer iskolás lányt akar magának?

Tanár/tanárnő eleve ne kezdjen diákkal. 16 éves srác gyerek, a tanára felnőtt.

Semmi bajom a korkülönbséggel, akkor ha két felnőtt emberről beszélünk, nem egy gyerekről és egy felnőttről, főleg úgy, hogy a felnőtt úgymond felé rendelt viszonyban van hozzá képest.

2020. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

"De ha ez így van, akkor miért baj, ha a lánynak érett férfi a pasija?


Vagy amit pláne nem bírok felfogni, hogy miért baj, ha a 16+ srác a tanárnőjével van együtt?"


Ha nem érted, hogy miért baj, akkor veled komoly gondok vannak.

2020. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!